Ярослав Діденко розповів про боротьбу проти забудови стадіону заводу Арсенал

Ярослав Діденко розповів про боротьбу проти забудови стадіону заводу Арсенал

Як повідомив депутат Київради Ярослав Діденко, боротьба проти забудови стадіону в центрі Печерська має увінчатися успіхом. Раніше містобудівна рада при Департаменті містобудування та архітектури розглянула пропозиції по забудові ділянки площею 2 гектари за адресою Грушевського, 36.  Тут намагалися збудувати торгово-офісний та житловий комплекс. Земля колись належала заводу «Арсенал».

-Продовжую боротьбу за відновлення вкраденого мародерами стадіону заводу «Арсенал» в центрі Печерська, - повідомляє у Фейсбук Ярослав Діденко. - На фото проект забудови стадіону багатоповерхівками. Вже багато років вимагаю відновлення стадіону та утримання його в належному стані.

За підтримки Віталія Кличка питання відновлення стадіону рухається, розроблений план дієвих заходів щодо його захисту від забудови хмарочосами.

Київська інвестиційна агенція збирає земельні ділянки до купи для проведення спільної діяльності по відновленню роботи спортивного комплексу заводу «Арсенал».
На нашу вимогу, міською владою розроблено проект облаштування парку з об’єктами спортивної інфраструктури на вул. Грушевського, 36 (без права капітального будівництва!). Шукаємо інвестора для цього спільного з містом проекту. Потрібно відновити поле і парк, ігрові майданчики, корти.

Все роблю щоб питання збереження стадіону від забудови отримало суспільний резонанс. Ми не дали «нишком» продати земельну ділянку під стадіоном в 2016 році.
Стадіон занедбаний більше 10-ти років. Під час процедури банкрутства заводу новим власником споруд стадіону стала компанія «ВИК Ltd», яка заклала його в Укргазбанк. 

У 2008 році Київрада змінила профіль ділянки під будівництво офісно-житлового комплексу, площею 45 тис.кв.м. і підземним паркінгом на 1068 місць, не дивлячись на те, що під стадіоном протікає річка і облаштовано колектор!

Ярослав Діденко також припустив: «Доведений до банкрутства Укргазбанк був націоналізований і врятований державними грошима. Тобто за наш з вами рахунок було повернуто кошти за не повернуті кредити, надані під заставу стадіону заводу «Арсенал». Робимо все щоб стадіон було відновлено, а не забудовано!».

Фото Ярослава Діденко з Фейсбук