Київ спортивний: 4 проекти, які зроблять Київ кращим

Київ спортивний: 4 проекти, які зроблять Київ кращим

24 серпня у Києві стартувало голосування за проекти Громадського бюджету.  Подано понад 900 пропозицій! Кожен киянин може підтримати 5 із них. У рубриці «Спорт» 122 проектів. «Вечірка» обрала 4, які працюватимуть на максимально широку кількість киян. Підтримуйте, голосування завершиться уже завтра!

Ролердром на Олевській

Киянка Юлія Дмитренко пропонує створити  на Новобіличах ролердром, який може стати центром дозвілля для мікрорайону.

Проект № 1062  передбачає створення спеціалізованого майданчика на якому зможуть займатися дорослі і діти. Ролердром буде складатися з двох основних зон для катання: зони для новачків і фітнес занять (рівна підлога)  та зони для досвідчених ролерів, скейтерів, BMX.

-Це має бути місце для активного відпочинку будь-яких вікових категорій і будь-якого рівня підготовки, як для сімейних катань з маленькими дітьми, так і для активних професіоналів., - пояснює Юлія Дмитренко.

Вартість реалізації проекту 1 500 000 грн

Підтримати проект можна тут.

"Олімпійські уроки" - Молодіжний спортивний фестиваль

Киянин Олександр Стефанович пропонує популяризувати зимові види спорту серед молоді та дітей.

Проект № 105 це молодіжний фестиваль зимових видів спорту «Олімпійські уроки».

-Пропонуємо влаштувати фестиваль майстер-класів з навчання та вдосконалення техніки в зимових олімпійських видів спорту: гірські лижі, сноубординг, фрістайл. Показові виступи провідних спортсменів, масові театралізовані дитячі змагання «Казкова Олімпіада», «Гадкий утёнок». Зустрічі з призерами та чемпіонами Олімпійських ігор, інших міжнародних змагань., - описує фестиваль Олександр Стефанович.

Вартість реалізації проекту 240 000 грн

Підтримати проект можна тут.

Облаштування єдиного у Києві майданчика для ПАРКУРУ

Киянин Ігор Скрицький пропонує оновити спортивний майданчик для паркуру пна Лук’янівці.

Проект № 568 сприяє залученню до здорового способу життя, змістовному проведенню активного дозвілля, дає альтернативу безцільному життю, зауважує Ігор Скрицький.

-Молодь своїми руками, своїм коштом і за своїм проектом втілила мрію – збудувала єдиний в Києві професійний комплекс для занять ПАРКУРОМ, який користується великою популярністю, але через високу відвідуваність і велику кількість занять він спрацювався і потребує оновлення і розширення. Мета ПАРКУРУ – навчити молодь ефективно використовувати свій фізичний і вольовий потенціал в спорті і житті., - агітує проголосувати за свій проект Ігор Скрицький.

Вартість реалізації проекту 829 831 грн

Підтримати проект можна тут.

Dynamo Family Fest

Киянин Юрій Білоус пропонує створити велике спортивне свято на базі ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського.

Проект № 1084  - це проведення Dynamo Family Fest.

До слова, цього літа в парку Сирецький Гай (Дубки) та на базі ДЮФШ Динамо відбувася перший футбольний фестиваль «Dynamo Family Fest». Під час якого працювали 5 основних локацій і навіть виставка ретро автомобілів!

Вартість реалізації проекту 581 000 грн

Підтримати проект можна тут.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.