Суд арештував киянина, який розкидав отруту для собак у парку

Суд арештував киянина, який розкидав отруту для собак у парку

У Києві суд створив прецедент, визнавши винним чоловіка в жорстокому поводженні з тваринами. Йдеться про догхантера Олександра Короля. 

Шевченківський райсуд Києва засудив киянина до 6 місяців арешту та призначив штраф у розмірі 10 500 гривень. Однак був звільнений через закінчення терміну давності справи.

Вирок був оголошений вчора, 13 вересня. Про це розповіла активістка Оксана Костюкевич.

Варто наголосити, що за законом, обвинувачений протягом 10 днів може оскаржити рішення суду першої інстанції, подавши апеляцію. Тому процес триває.

Короля звинувачували в отруєнні семи бездомних собак в ботанічному саду ім. Фоміна. Чоловіка спіймали у грудні 2015 року під час розкидування отрути безхатнім собакам.

Однак подібні вироки є новою нішею для українського суспільства. Як розповіла пані Костюкевич в коментарі "Вечірці", в Україні й раніше виносили обвинувальні вироки за вбивство та знущання над тваринами. Зокрема, у 2012 році київського догхантера Олексія Ведула засудили за вбивство понад 100 цуценят на 4 роки, він потрапив під амністію та відсидів 1,5 роки. Також були прецеденти в Одесі з братами Орловими. Їх визнали винними за вбивство собак та присудили півроку арешту, відсиділи.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.