Навігатор на 14-те вересня: куди піти в Києві

Навігатор на 14-те вересня: куди піти в Києві

Вечір в кіно: Довженко І: Відкриття сезону

Довженко-Центр запрошує відсвяткувати в дружній і невимушеній атмосфері відкриття першого сезону регулярних подій Центру та запуск оновленого публічного простору - лобі першого поверху з нагоди Дня кіно, дня народження Олександра Довженка та самого Довженко-Центру!

Коли: о 19:00

Де: Довженко-Центр: Dovzhenko Centre, Васильківська, 1
Вхід вільний

Вечір музичний: 155-й концертний сезон у філармонії

Черговий 155-й концертний сезон у філармонії відкриє філармонічний симфонічний оркестр під орудою Миколи Дядюри. Солістка – скрипалька Ясуко Отані – одна з найвідоміших виконавиць Японії. На даний момент вона є професором Коледжу музики в Токіо. Ясуко Отані знана також як активна учасниця різноманітних доброчинних акцій (концертів у лікарнях, школа-інтернатах тощо). У Києві артистка виступить не вперше. Минулого року з великим успіхом відбувся її виступ у Національній філармонії.

Коли: о 19:00

Де: Національна філармонія України,

Вартість: 100-500 грн.

Вечір поетичний: Жадан і «Антена»

«Антена» — це 80 нових віршів Сергія Жадана, що зібрано під однією обкладинкою. Біблійні цитати й газетна хроніка, інтимний щоденник і церковні проповіді. За допомогою рим і ритмів. «Антена» дає можливість піймати зміни й порухи в довколишньому повітрі, допомагає налаштуватись на радіочастоту, що надає віри й любові.  14 вересня в Київському будинку офіцерів Сергій Жадан особисто презентує «Антену» своїм київським шанувальникам.

Коли: о 19:00

Де: Центральний будинок офіцерів Збройних Cил України, вул. Михайла Грушевського, 30/1,

Вартість: 220-500 грн

Вечір екскурсійний: український Гоґвортс

Киян запрошуют на прогулянку українським Гоґвортсом - Національним технічним університетом України "Київським політехнічним інститутом ім. І. Сікорського".  Вам запропонують прогулятися стежками кампусу, де лише корпуси мають 100-літню історію! Вам розкажуть, як виникла ідея створення КПІ. Прогулюючись територією КПІ, ви зможете поповнити вашу колекцію селфі фотографіями з "Новим Прометеєм", паровозом-танком, маятником Фуко та "прикольним" Сковородою.

Коли: о 16:00

Де: зустріч біля метро КПІ під електронним табло
Вартість: 120 грн/дор, 70 грн/дитячий. Діти до 7 років - безкоштовно.

Вечір художній: Відпочинок і розваги. Єршихін Володимир

Виставкою картин і графіки Володимира Єршихіна - художника відомого ще з часів Нової української хвилі – галерея ART 14 розпочинає сезон 2018 – 2019 років. Виставка має «легку» назву і стиль малювання.  Своєю виставкою автор глузує з гаджетозалежності, брендофілії, масової свідомості – всіх цих нових означень давно відомих і не раз таврованих авангардистами хвороб людства: пересічності і міщанства.

Коли: 12:00-19:00

Де: ART 14,  пров. Михайлівський, 14
Вхід вільний