Петро Пантелєєв: Проблему боргів за газ вирішимо до кінця вересня

Петро Пантелєєв: Проблему боргів за газ вирішимо до кінця вересня

КП  "Київтеплоенерго" вирішуватиме питання боргу за спожитий газ перед "НАК "Нафтогаз" лише в тій частині зобов’язань, що мають джерела для компенсації. Вчора на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до рішення «Про питання заборгованості перед НАК «Нафтогаз України».

Зокрема Київрада надала повноваження комунальному підприємству "Київтеплоенерго" вирішувати питання боргу за спожитий газ перед "НАК "Нафтогаз України" лише в тій частині боргу, що має джерела для компенсації.

-Це важливий крок до врегулювання питання заборгованості за спожитий газ, укладення угоди з НАК «Нафтогаз України» та відновлення енергопостачання в Києві. За останні чотири місяці місто провело значну роботу: міська влада Києва відстояла інтереси громади. У результаті переговорів ми досягли того, що зараз мова йде про значно меншу суму, яка має гарантовані компенсатори, - говорить заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він наголосив, що сьогодні Комітет Верховної ради України з питань бюджету підтримав рішення про виділення субвенції на покриття державних зобов’язань на різницю в тарифах.

-Ми сподіваємося, що вже до кінця вересня питання вдасться врегулювати остаточно і ми зможемо повернути гарячу воду в будинки і максимально встигнути виконати роботи для вчасного й стабільного запуску опалювального сезону, - сказав Петро Пантелеєв.

Відповідне рішення підтримали 76 депутатів Київради.