Навігатор 13-го вересня: куди піти в Києві

 Навігатор 13-го вересня: куди піти в Києві

День з особливим змістом: «Празька весна» на Майдані

50 років тому для придушення «Празької весни№ Радянський Союз ввів у Чехословаччину близько 200 000 солдатів і 5000 танків. Тисячі людей у країнах Східного Блоку і в СРСР протестувати проти окупації. Чеські та українські установи спільно презентують виставку “За вашу і нашу свободу 1968-2018 рр. Протести проти окупації Чехословаччини в 1968 році як частина боротьби за свободу в комуністичних країнах Європи”.

Коли: о 12.00

Де: Майдан Незалежності (біля стели)

Вхід вільний

Вечір музичний: «Історії у стилі танго»

Лiто закiнчилося, i улюблений багатьма киянами балет «Історії у стилі танго»  повертається на сцену Київського театру опери і балету для дітей та юнацтва. Танго – це ніби щира розмова самотніх сердець, це таємниця, яку танцюють двоє. Це балет про чотири доленосні історії, в кожній з яких самотні серця шукають близького собі співбесідника у подорожі по життю. Чи вдасться їм це?

Коли: о 19:00

Де: Київський Муніціпальний Академічний Театр Опери Та Балету, вул. Межигірська, 2,

Вартість:  30-200 грн.

Вечір мистецький: Вічне коло

Киян запрошують на виставку сучасних тарелей і блюд українських митців-керамістів «Вічне коло». Провідні українські керамісти покажуть свої вироби.

Коли: о 19.00

Де: простір «ЦеГлинаАрт», вул. Набережно-Лугова, 2-В

Вхід вільний

Вечір і КіноКульт: «Сидів голуб на гілці, міркуючи про буття»

Сьогоднішній показ КіноКульту буде присвячений Венеційським левам, трендам фестивалю та його дружбі із стрімінг-сервісом Netflix. Розповідатиме Лук'ян Галкін — виконавчий продюсер UA: Культура, головний редактор онлайн-видання про кіно Moviegram та ведучий програми «Як дивитися кіно», у студії якого і запрошують киян. Після лекції покажуть стрічку «Сидів голуб на гілці, міркуючи про буття» (16+), яка здобула головну нагороду Венеційського кінофестивалю у 2014 році. Обов'язкова реєстрація за посиланням: http://bit.ly/kinokult8

Коли: 19:59 – 23:00

Де: UA: Суспільне мовлення, вул. Мельникова, 42

Вхід вільний

Вечір літературний: дискусія-презентація книги Тімоті Снайдера «Криваві землі»

Киян запрошують на публічну дискусію з нагоди виходу другого видання книги Тімоті Снайдера «Криваві землі: Європа між Гітлером і Сталіним». Професор Єльського університету Тімоті Снайдер розглядає геноцид євреїв на зайнятих Німеччиною територіях, акти масового насильства у СРСР (штучний голод в Україні й інших республіках СРСР, депортації кримських татар, чеченців та інших народів), а також антисемітську кампанію в післявоєнному Радянському Союзі як узаємопов’язані процеси, які перетворили половину Європи на простір страждань...

Коли: о 18:00

Де: в Музей НаУКМА, вул. Сковороди 2

Вхід вільний