Андрій Андрєєв анонсував на вихідні турнір Солом’янки з футболу на нових майданчиках

Андрій Андрєєв анонсував на вихідні турнір Солом’янки з футболу на нових майданчиках

Депутат Київради Андрій Андрєєв повідомив, що завдяки його плідній та наполегливій праці на окрузі було відновлено два старі та занедбані футбольні майданчики у скверах за адресами: вул. Білгородська, 4-10 та вул. Левка Мацієвича, 3. Наразі це сучасні та зразкові спортивні об'єкти, на яких кожен бажаючий може розвивати свої футбольні уміння та навички.

-Але найголовніше, що тепер з'явилася можливість продемонструвати свої спортивні здібності на оновлених майданчиках, адже 15-16 вересня ми вирішили влаштувати футбольний турнір серед дітей шкільного віку "Кубок Солом'янки - 2018", - пише Андрій Андрєєв. - Як для учасників, так і для гостей турніру, ми підготували безліч крутих подарунків. Усі присутні матимуть можливість прийняти участь у лотереї з цінними призами та взяти автограф у футбольної зірки. А команди, що посядуть перші місця, отримають головний приз: екскурсію на НСК "Олімпійський".

15 ВЕРЕСНЯ з 10.00 на оновленому футбольному майданчику за адресою: вул. Левка Мацієвича, 3, пройдуть змагання серед МОЛОДШОЇ категорії турніру (8-10 років).

16 ВЕРЕСНЯ з 10.00 на оновленому футбольному майданчику за адресою: вул. Білгородська, 4-10, пройдуть змагання серед СТАРШОЇ категорії турніру (11-13 років).

Для участі необхідно зареєструвати свою команду у формі за посиланням: https://goo.gl/ajEz67. На турнірі гравці обов'язково мають мати при собі свідоцтво про народження.