Кличко розповів, як кияни змінюють місто у 3 кліка

Кличко розповів, як кияни змінюють місто у 3 кліка

15 вересня за результатами голосування будуть визначені проекти киян, які столична влада профінансує в рамках проекту «Бюджет участі». Про це повідомляє проес-служба мер Києва.

- Ідея «Громадського бюджету» проста: кияни пропонують проект для своєї вулиці, району, міста, за нього голосують городяни, а столична влада  фінансує його реалізацію. Цього року ми збільшили суму на проекти «Громадського бюджету» в три рази – до 150 мільйонів гривень, - каже Віталій Кличко.

Кияни до участі в «Громадському бюджеті» подали понад 1 100 проектів, що на 30% більше порівняно з минулим роком. За підсумками публічних обговорень до голосування були допущені 940 проектів, серед яких і визначатимуть переможців. Голосування розпочалося 24 серпя та триватиме до 15 вересня

- Яким має бути, наприклад, той чи інший парк або сквер повинні вирішувати кияни. Але не тільки побажаннями, а й самі мешканці столиці мають долучатися до облаштування, до змін у своєму місті, - підкреслив Кличко. – Ми будемо робити все, аби створювати умови для участі киян в розбудові міста. І ці зміни будуть і їх відповідальністю.

Нагадаємо, через три дні киянам закриють доступ до 150 мільйонів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у TelegramFacebook та на сторінку Голосуй за Громадський Бюджет