На Хрещатику проведуть рекордний урок із англійської мови

На Хрещатику проведуть рекордний урок із англійської мови

15 вересня на вулиці Хрещатик відбудеться освітній фестиваль «Маркет мов». На захід запрошуються усі зацікавлені саморозвитком та вивченням іноземних мов. 

Увага приділятиметься мовам міжнародного бізнес-спілкування - англійській, німецькій і французькій. Від Майдану Незалежності до вулиці Прорізної розгорнеться масштабна зона активностей на кілька десятків локацій.

У рамках фестивалю пройдуть лекції, розмовні гуртки, майстер-класи, презентації лінгвістичних шкіл, ярмарок вакансій українських та іноземних компаній, а також, кінопокази під відкритим небом. Завершиться фестиваль вечірнім концертом, на якому виконуватимуть пісні українською, англійською, німецькою та французькою мовами. 

На «Маркеті мов» презентують незвичний проект – одруження англійською мовою за годину. Також буде проведений наймасовіший урок з англійської мови, який має потрапити до Книги рекордів України. Його проведуть о 17:00 у Колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Під час уроку кожен відвідувач зможе заговорити англійською мовою незалежно від рівня її володіння, подивитись шоу та корисно відпочити.

Всім учасникам «Маркету мов» обіцяють іменний сертифікат та інші подарунки.

Коли: 15 вересня, з 10:00 до 21:00
Де: вул.Хрещатик (від Майдану Незалежності до вул. Прорізна)
Вхід вільний.

Нагадаємо, куди літали кияни цього літа.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.