Чому батькам замість пакунків малюка видають бланк та ганяють кабінетами

Чому батькам замість пакунків малюка видають бланк та ганяють кабінетами

Із 1 вересня батьки новонароджених поки не отримують обіцяні пакунки малюка, взамін батькам дають бланки для звернення до структурного підрозділу з питань соціального захисту.

Насправді розгадка в тому, що батькам дають бланк, а безпосередньо сам бебі-бокс державне відомство має видати протягом 30 днів.

Директор Департаменту охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації Валентина Гінзбург наголошує, що цією темою займається Департамент соціальної політики КМДА.

"Із 1 вересня породіллі пишуть заяву, про те, що вони дають право розповсюджувати свої дані, отримують пам’ятку і впродовж 30 днів вони отримують ці пакунки. Цим займається Департамент соціальної політики. Якщо потрібно додому, вони і додому принесуть ці пакунки", - сказала Гінзбург. 

Очільник Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов наголошує, що дитячі набори на перші місяці життя видаються всім, хто народився з 1 вересня.

Пакунки малюка – це речі для перших місяців життя дитини орієнтовною вартістю 5 тисяч гривень. "Вечірка" публікувала цей перелік. 

Як розповіли ТСН в офісі Управління ООН з обслуговування проектів, яке бере участь у постачанні наборів для немовлят пояснили, затримка з бебі-боксами пов’язана з узгодженням документів.

"Тендер проведено, постачальник визначений – українська компанія. Зараз триває остаточне узгодження певних документів", - відповіли в ООН.

Також вказувалося, що у вересні буде придбано перші 30 тисяч цих пакунків. Очікується, що партія до пологових надійде в середині місяця.

Спочатку в постанові Уряду йшлося про те, що усім, народженим у вересні, видаватимуть ці бебі-бокси. Та наприкінці літа Кабмін доповнив своє розпорядження. За оновленими правилами, пакунки малюка видаватимуть не пізніше 30 днів після народження дитини.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.

Фото: Інна Аксьонова via Facebook