Міжнародний день чистих берегів: де в Києві пройдуть суботники

Міжнародний день чистих берегів: де в Києві пройдуть суботники

15 вересня відбудеться масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (InternationalCleanBeachday). Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу.

- Запрошуємо всіх небайдужих дніпровчан долучитися до екологічної акції та прийняти участь у прибиранні Дніпровської набережної. Під час акції буде прибиратись та сортуватись побутове сміття на березі Дніпра., - повідомляють на офіційному сайті Дніпровської РДА.

Цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності.

- 15 вересня на терарії парку «Партизанська слава» та прибережній зоні озера «Качине» з нагоди Всесвітнього дня прибирання відбудеться акція «Зробимо Україну чистою разом». Громадська організація «Let’s do it Ukraine» та Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація запрошує всіх бажаючих приєднатися до зазначеної акції.,- запршують на офіційному сайті Дарницької РДА.

Наразі проблема засмічення побутовим сміттям для річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Велика тихоокеанська сміттєва пляма сягає розмірів, які дорівнюють чотирьом площам України. Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до заходу з прибирання узбережь – Міжнародного дня чистих берегів.

Коли:

15 вересня о 12:00 – Дніпровська набережна.

15 вересня о 10:00 – Парк «Партизанської слави».

15 вересня о 10:00 – Прибережна зона озера «Качине».

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.