У Києві вилучили 10 тонн «брендового» контрафактного алкоголю

У Києві вилучили 10 тонн «брендового» контрафактного алкоголю

За процесуального керівництва прокуратури міста Києва слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у місті Києві та за оперативного супроводження ГУБКОЗ СБ України у ході спецоперації ліквідовано підпільний цех з масового виготовлення контрафактного алкоголю, який зловмисники реалізовували на території м. Києва та Київської області під брендами всесвітньо відомих торгових марок. Повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Незаконну продукцію виготовляли та зберігали на території колишньої тваринної ферми в Бориспільському району Київщини.

Виготовлення сурогатного алкоголю здійснювалось шляхом змішування концентрату харчових добавок зі спиртом, з використанням обладнання, що забезпечувало його масове виробництво. Отриману спиртовмісну суміш зловмисники фасували в упаковку по типу Bag-in-Box, а також у фірмову упаковку понад 20 світових марок алкоголю.

У ході обшуків правоохоронці вилучили понад 10 000 літрів контрафактних лікеро-горілчаних виробів та сировини орієнтовною вартістю понад 2,8 млн гривень. Крім того вилучено обладнання та транспортні засоби, що належать фігурантам даного провадження.

В ході досудового розслідування, розпочатого за ч. 3 ст. 204 КК України, встановлено осіб, які організували виготовлення недоброякісних напоїв, їх зберігання та подальшу реалізацію на території м. Києва та Київської області.

На даний час призначено судово-хімічну експертизу для встановлення наявності реальної загрози для життя і здоров’я людей, які могли вживати вказану продукцію. Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, у Голосієві волонтер вчинив самогубство

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.