Київських школярів навчать створювати сучасні медіа

Київських школярів навчать створювати сучасні медіа

З 11 до 24 вересня 2018 року стартує конкурс для загальноосвітніх шкіл Києва на проведення освітнього проекту «Youth MediaLab». Метою проекту є покращення якості та інноваційності шкільних медіа в одному із навчальних закладі Києва, повідомляє прес-служба КМДА.

У рамках проекту відбудеться 5 лекцій з медіаграмотності та 5 семінарів зі створення шкільного медіа. Заняття проходитимуть за участі експертів та тренерів зі створення інформаційних продуктів у школі, наприклад, груп у соціальних мережах, радіо, подкасти, Youtube-канали тощо. Організаторами освітнього проекту є Міністерство інформаційної політики України та Київський молодіжний центр та Офіс Ради Європи в Україні. Протягом 2018-2019 навчального року вони надаватимуть підтримку у процесі створення шкільних медіа.

Для участі в конкурсі загальноосвітні заклади столиці мають заповнити реєстраційну форму і надіслати заявку у будь-якому креативному форматі на тему «Чому програма «Youth MediaLab» має відбутись у нашій школі?».  Результати конкурсу відбудуться 25 вересня, журі обере одного переможця, який проведе «Youth MediaLab» у своєму навчальному закладі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.