5 проектів Громадського бюджету для красивого і цікавого Києва

5 проектів Громадського бюджету для красивого і цікавого Києва

До 15 вересня триває голосування за проекти Громадського бюджету. Подано понад 900 пропозиції у 13 категоріях! Кожен киянин може підтримати лише 5 проектів.

«Вечірка» обрала свої 5 проектів для покращення публічного простору Києва.

Арт-сквер імені Василя Сліпака на Андріївському узвозі

Киянин Ярослав Гулій пропонує провести благоустрій території арт-скверу імені Героя України Василя Сліпака. Планується створення місця пам'яті та місця культурного дозвілля киян.

Проект №664 націлений на благоустрій території, облаштувати сцену та глядацьку зону для проведення мистецьких заходів. Всесвітньо відомий оперний співак, Герой України Василь Сліпак хотів, щоб у мистецькій перлині Києва, на Андріївському узвозі, завжди лунала українська пісня. Автор хоче здійснити його мрію, аби вже у наступному році українські митці мали свій арт-майданчик, на якому постійно відбуватимуться концерти музикантів, виступи літераторів та акторів. Так, киянам пропонують підтримати арт-сквер рівня Монмартру.

Вартість реалізації проекту 2 065 000 грн

Підтримати проект можна тут.

Кінотеатр у Парку Воїнів-інтернаціоналістів

На Харківському масиві Дарницького району знаходиться Парк Воїнів-інтернаціоналістів, в якому завжди людно і багато дітей. Біля входу знаходиться невелика площа та сцена.

Киянка Лариса Дегтярова пропонує розвиток зон відпочинку у Парку Воїнів-інтернаціоналістів. Проект №985 націлений на встановлення у парку екрану та проектору, облаштування комфортних місць для сидіння, яке дасть змогу мешканцям відвідувати безкоштовний кінотеатр.

Вартість реалізації проекту 244 500 грн

Підтримати проект можна тут.

Реконструкція скверу музею Видатних Діячів Української Культури

Киянка Маріанна Факас пропонує реконструювати сквер, заручившись підтримкою дирекції музею і міських активістів. Передбачене створення зони відпочинку для мешканців міста.

4500 м²  - саме така територія між вул. Саксаганського 97 та вул.Жилянською 96 А, що належить музею, перетворена з затишного зеленого скверу на стихійний паркінг працівників найближчих бізнес-центрів і звалище будівельного брухту.  Проект № 478 націлений на відновлення скверу. Планується створення зони для відпочинку городян всіх верств населення та проведення культурних заходів музею, що поки не має місця для їх проведення.


Вартість реалізації проекту 2 995 200 грн

Підтримати проект можна тут.

Публічний простір на річці Мокра

Киянин Антон Пузань пропонує облаштувати сучасний публічний простір з одночасним розчищенням та укріпленням русла та берегів річки Мокра.

Проект № 162 передбачає облаштування сучасного публічного простору на берегах єдиної природної ділянки річки Мокра (права притока річки Либідь) з покращенням санітарного стану водного об`єкту. Проект є частиною великого проекту з ревіталізації річки Либідь, який реалізовується в рамках електронної петиції №376.

Вартість реалізації проекту 515 314 грн

Підтримати проект можна тут.

Реконструкція головного фонтану Лісового масиву

Киянин Максим Кондратюк пропонує реконструювати фонтан на вулиці Мілютенка, 19.

Фонтан, який знаходиться в самому центрі Лісового масиву, біля кінотеатру "Кіото", вже давно перетворився на смітник. Тому проект №562 розрахований на відновлення цього публічного місця для якісного відпочинку мешканців масиву та гостей.

Вартість реалізації проекту 2 496 926 грн

Підтримати проект можна тут.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.