Патрульні перевірили маршрутчиків: лайка та вогнегасники під замком

Патрульні перевірили маршрутчиків: лайка та вогнегасники під замком

Поліцейські до виїзду на маршрути о 4:30 перевірили маршрутні автобуси автопарку №5, який знаходиться у Шевченківському районі Києва по вулиці Туполєва.

Ресурс Київ Оперативний повідомляє, що це тривала операція «Перевізник». Перевірку розпочали після численних скарг пасажирів. 

Протягом двох годин патрульні перевірили близько 80 автобусів.

Серед численних порушень ПДР, а також правил пасажирських перевезень слід виокремити найбільш розповсюджені - водії виїздять у рейс без всіх необхідних документів (притягнуто до відповідальності), більшість автобусів не перевіряються на технічну несправність механіком АТП (механіка притягнуто до відповідальності), непрацюючі освітлювальні прилади, відсутні «бризковики» і т.д. Також водії проходили тест на стан сп’яніння.

За нормативами в салоні автобуса має бути два вогнегасника. Переважно було порушення по кількості, а в одному салоні кондуктор діставала вогнегасник з-під свого місця.

Працівники автобуса додають, що пасажири, буває, намагаються пошкодити або й вкрасти його.

Додамо, водії автобусів, які присутні на відео, переважно уникали показувати свої водійські посвідчення, дехто намагався конфліктувати з поліцейськими. Приміром, у водія, в якого не було повного пакету документів (обов’язкового для виїзду на маршрут) було своє «пояснення», на кшталт, «я не перевіряв, мені таке дали».

Увага! На відео звучить нецензурна лексика!

Нагадаэмо, у маршрутки поблизу метро "Дарниця" відпали двері.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.