Володимир Прокопів: Змінюємо Київ власними силами

Володимир Прокопів: Змінюємо Київ власними силами

Останні тижні триває широка інформаційно-просвітницька кампанія на підтримку Громадського бюджету, в рамках якої, зокрема, розміщена зовнішня реклама, проходять ГБ-фести на площах та в парках міста.

- За 2,5 роки сайт ГБ відвідало 1,2 мільйони користувачів. А лише за останні два тижні їх було зафіксовано 304 тисяч, що свідчить про інтерес киян. В середньому один відвідувач заходить на сайт двічі і переглядає чотири сторінки, - повідомив співголова оргкомітету інформаційно-просвітницької кампанії ГБ Олексій Коваленко– В неділю ми провели сімейне свято «ГБ фест» на Поштовій, де було понад 40 команд, а на сцені проекти підтримувало близько 50 колективів. Цей захід зібрав чимало прихильників.

Зокрема, на ГБ-фесті побував і секретар Київради Володимир Прокопів.

- Коли в Києві з’явився Громадський бюджет, було багато скептицизму у чиновників і депутатського корпусу, які казали, що з цього нічого не вийде. З радістю констатую, що у нас вийшло, і вийшло гарно, - зазначив він. - З кожним роком зростає кількість поданих проектів, інші міста України беруть з нас приклад. Ми навіть вже можемо говорити про Всеукраїнський громадський бюджет. Впевнений, що це тільки початок нашого шляху. Якщо спочатку 50 мільйонів на проекти ГБ здавалося неймовірними, то зараз навіть 150 мільйонів вже мало. Ми будемо рухатися до показників, що мають європейські столиці… Змінювати Київ власними силами – сьогодні це реальність.

Нагадаємо, за результатами експертизи та публічних обговорень до голосування допущено 940 проектів Громадського бюджету-3 на суму понад 510 млн. грн. На реалізацію проектів ГБ-3 заплановано виділити 150 млн. гривень. Ініціативи, що пройдуть в рейтингу, втілюватимуть в життя наступного року.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.