Навігатор на 11-те вересня: куди піти в Києві

Навігатор на 11-те вересня: куди піти в Києві

Вечір лекційний: культура масова чи популярна

Які культурні коди нас оточують? А які нами керують? Яка різниця між масовим захопленням «Мона Лізою» та успіхом фільмів «Марвел»?  І чому навколо так багато арту? Хочете вміти відповідати на ці питання?) Тоді вам  на лекцію Тараса Лютого «Культура масова чи популярна? Два підходи до контролю та розваг». Якщо Ви хочете відвідати цю лекцію - заповніть, будь ласка, гугл-форму: https://goo.gl/forms/1XYSJ1iWDNgogO073
Коли: о 19:00

Де: в Plato's cave,  Верхній Вал 22, нижній поверх кафе Волконський.

Вартість: у день події 200 грн.

Вечір в кіно: «Доктор Фауст» від британців

Британський театр у кіно запрошує переглянути  п'єсу Крістофера Марло «Доктор Фауст» у постановці Шекспірівського театру «Глобус». У ролях: Артур Дарвілл, Пол Хілтон, Найджел Кук, Фелікс Скотт, Беатріс Роміллі.   Доктор Фауст, захоплений жагою до знань, полишає навчання заради занять магією та укладає угоду з дияволом: якщо Мефістофель служитиме Фаусту за життя, доктор віддасть свою душу дияволу після смерті. На час цієї театральної постановки сцена театру Globe перетвориться на поле битви між Люцифером та янголами за душу однієї людини...

Коли: о 19:00

Де: кінотеатр «Київ», вул. Велика Васильківська, 19

Вартість: 190 грн.

Вечір театральний: «Гагарін і Барселона»

Киян запрошують виставу, яку театральні критики назвали однією кращих прем’єр 2017 року у Києві – «Гагарін і Барселона». Це калейдоскоп за оповіданнями «Гагарін та Барселона» Руслана Горового; «Тато, Ваш син – вегетаріанець» Любка Дереша; «Територіальні води її ванни» Сергія Жадана; «Ще один гарний день» Юрія Винничука; «Поцілунок у сідниці», «Два квитки до опери» Євгенії Кононенко. У виставі використані пісні українського інді-рок-гурту «Viviénne Mort».

Коли : о 19:00

Де: Молодий театр

Варість: 250 грн.

Вечір літературний: поезії Кавафіса українською

Киян запрошують на літературно-музичний вечір, присвячений творчості Константиноса  Кавафіса та виданню книги його вибраних поезій українською мовою. За участі: Тетяни Стаматі-Оленевої, заслуженої працівниці культури України, композиторки та Андрія Савенка, перекладача, директора Центру елліністичних студій та грецької культури КНУ імені Тараса Шевченка. У тривалій історії грецької словесності, що стала колискою всієї європейської літературної традиції, складно знайти постать настільки ж багатовимірну, як Константинос Кавафіс.

Коли: о 19:00

Де: Будинок актора, вул. Ярославів Вал, 7

Вартість: 250 грн.

Вечір музичний: Cherkasy Jazz Quintet feat. Михайло Євтушенко

Цікава джазова колаборація – віртуози Cherkasy Jazz Quintet та музикант нового покоління, саксофоніст або молодий прогресивний саксофоніст/амбіційний саксофоніст Михайло Євтушенко – 11 вересня у Caribbean Club Concert Hall. Ведучий неймовірного та цікавого концерту - Олексій Коган.
Коли: о 20:00

Де: Caribbean Club, вул. Симона Петлюри, 4

Вартість: 150—450 грн.