Аеропорт Бориспіль розправляє крила: ще одному терміналу бути

Аеропорт Бориспіль розправляє крила: ще одному терміналу бути

У Міжнародного аеропорту Бориспіль з’явиться більше потужностей – з квітня 2019 року на летовищі розконсервують термінал F.

Про це заявив гендиректор державного підприємства Павло Рябікін, передає Avianews.

Очевидно рішення продиктоване приходом ірландського бюджетного перевізника Ryanair в Україну. Адже саме Бориспіль став «домівкою» для відомого перевізника з дешевими цінами на квитки. Нещодавно з’явилося пояснення від адміністрації летовища, що ірландці вимагають максимально скоротити час простою літака, а пасажири мають пішки йти до борту.

«Термінал F передбачає можливість пішохідних технологій (коли пасажири йдуть на посадку до літака пішки, прим.), Які дуже люблять авіакомпанії лоу-кост сегмента. У терміналі F це вирішується простіше, і, думаю, що протягом року він вийде на істотні обороти», - пояснив Рябікін.

Наразі Бориспіль користується лише терміналом D. Аеропорт також має ще два термінали – B та F. «B» збудований у  1965 році, закритий з 2014 року, а «F» - звели в 2010 році, зачинений з 2013 року. У жовтні 2013 року через відчутний спад на ринку авіаперевезень було прийнято рішення про консервацію терміналу F і про переведення всіх міжнародних рейсів в термінал В. Поступово всі міжнародні рейси перевели в термінал D, який побудували до Євро-2012.

Тим часом, схоже, в Борисполя все добре з пасажиропотоком: також з 28 жовтня авіакомпанія Flydubai переносить свої рейси сюди.

Нагадаємо, загалом кількість перевезених пасажирів протягом серпня цього року аеропортом Київ імені Ігоря Сікорського зросла більше ніж вдвічі – на 54,9% у порівняння з минулим роком.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.