Костянтин Яловий показав як прикрашають парк на Нивках

Костянтин Яловий показав як прикрашають парк на Нивках

Про нову історію парку «Нивки» повідомив депутат «Київради» Костянтин Яловий, який опікується й просуває реконструкцію парку в рамках «Громадського бюджету».

-Сьогодні до парку “Нивки” на майданчик з Драконом приїхали перші скульптури казкових героїв, що прикрасять “Галявину казок”, - пише депутат Костянтин Яловий. -  Ми спостерігали реакцію відвідувачів парку, малят і дорослих- всі в захваті, від того, які вони чудові. Грати на новому майданчику буде справжнім задоволенням. Нарешті парк почне оживати після довгого застою та розрухи. Ми дуже радіємо, що завдяки вашій підтримці минулого року під час голосування Громадських проектів це стало можливим, і у нас з’явиться чудове місце для відпочинку дорослих та маленьких нивчан.

Стосовно прибирання озера № 5, що забруднилось в результаті “святкування” студентів. На заклик прибрати територію відгукнулися студенти КНЕУ. Від КРОКу реакції немає. Вчора і сьогодні вранці відбулися зустрічі з представниками ректорату та профкому КНЕУ. Організовано спільне прибирання території. Дякуємо за оперативну реакцію: вчора працівники КП “УЗН”, студенти та активісти ГО “Рідні Нивки” прибрали все сміття. Станом на сьогодні озеро повністю очищене.