Тепер нікого на Труханів острів не пропускають, за авто на спецномерах слідкують

Тепер нікого на Труханів острів не пропускають, за авто на спецномерах слідкують

На Трухановому острові вже застосовують санкції за порушення швидкісного режиму.

На пропускному пункті Труханів острів запрацювала система фіксації швидкісного режиму. Тепер автомобілі, які мають право доступу на територію Труханового острова, в разі перевищення швидкісного режиму отримуватимуть попередження. У разі трьох порушень машина виключається з бази доступу і отримує бан на 3 місяці. У разі повторних порушень - бан на один рік. Про це повідомив народний депутат Дмитро Білоцерковець.

Сповіщають порушника SMS повідомленням.

-Дану опцію ми обіцяли впровадити і, нарешті, не дивлячись на бюрократичне опір у нас це вийшло, - пише Дмитро Білоцерковець у Фейсбук. - У тестовому режимі з Юрієм Назаровим перевірили роботу системи. Протягом 10 хвилин після перевищення швидкісного режиму прийшло SMS з попередженням.

Нагадаємо, що з осені минулого року, на численні прохання киян, місто обмежило доступ автотранспорту на Труханів острів. Доступ є тільки у автомобілів спортивних баз, комунальних підприємств та об'єктів, які знаходяться там законно.

Для того, що б нівелювати корупційні ризики до мінімуму, був прибраний механізм доступу на острів з місця заїзду. Тобто ні у кого немає «пульта» пропуску. Автомобілі запускаються на острів на підставі зчитування автономерів камерами.

Дмитро Білоцерковець також уточнив, що його автомобіль в базі не знаходиться, тому що підстави для заїзду на територію Труханового у нього немає.