Головного бухгалтера районного управління поліції столиці підозрюють у шахрайстві на 2 мільйони гривень

Головного бухгалтера районного управління поліції столиці підозрюють у шахрайстві на 2 мільйони гривень

Київською місцевою прокуратурою №9 повідомлено про підозру головному бухгалтеру одного з районних управлінь поліції міста Києва, яку викрито у шахрайстві, вчиненому в особливо великих розмірах. Про це повідомили в прес-службі прокуратури міста Києва.

-Невстановлені особи, вступивши у змову з головним бухгалтером райуправління поліції, з метою заволодіння грошовими коштами, що були визнані речовими доказами у кримінальному провадженні та знаходилися на відповідальному зберіганні у фінансовому секторі райуправління поліції, подали до канцелярії підроблене рішення суду щодо повернення вилучених коштів, - повідомляють у прокуратурі.

У подальшому за згодою головного бухгалтера, яка розглядала подані документи, грошові кошти, а саме 57 500 доларів США, 37010 рублів РФ, 3306 гривень та 28 500 Євро, що станом на час скоєння злочину складали суму у понад 2 млн 230 тис. грн., були видані особі, яка до того ж користувалась підробленим паспортом.

При цьому, як установлено слідством, ще задовго до вищевказаних подій реальний власник цього паспорту звернувся до правоохоронних органів з приводу його втрати.

Дії головного бухгалтера кваліфіковано за ч. 4 ст. 190 КК України. Вирішується питання про обрання службовій особі запобіжного заходу.

Вживаються заходи щодо встановлення інших співучасників злочину, в тому числі серед працівників правоохоронних органів. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.