Сьогодні суд розгляне рішення щодо скасування реєстрації «монастиря» біля Десятинної церкви

Сьогодні суд розгляне рішення щодо скасування реєстрації «монастиря» біля Десятинної церкви

Сьогодні, 10 вересня, о 15:00 в Окружному адміністративному суді м. Київ відбудеться судове засідання, на якому розглядатиметься позовна заява Національного музею історії України до Міністерства юстиції України та державного реєстратора департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України Сіволіна Михайла Юрійовича про визнання протиправним та скасування рішення про державну реєстрацію прав від 24 липня 2013 року. Про це повідомили у НМІУ.

- Судовий процес триває щодо рішення державного реєстратора, за яким на території Національного музею історії України було узаконено малу архітектурну форму, більш відому як Десятинний монастир Української православної церкви Московського патріархату. Релігійна громада Української Православної церкви «Десятинний храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському районі» залучена до розгляду справи як третя особа, - пояснюють у музеї.

Нині музей домагається скасування рішення кількарічної давнини.

- Маємо , абсурдну, по суті, ситуацію, коли частину території Національної музею історії України, який є складовою національної культурної спадщини, було фактично незаконно захоплено і відчужено, - зазначають у музеї.

Адреса Окружного адміністративного суду міста Києва: вул. П. Болбочана, 8, корпус 1.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.