Навігатор 10-го вересня: куди піти в Києві

Навігатор 10-го вересня: куди піти в Києві

Вечір пам'яті Юрка Покальчука

10 вересня 10 років як з нами нема Юрка Покальчука – Пако, як ніжно називали його друзі.  Він був легендою ще за життя. Пако, «останній рок-н-рольщик Європи», поліглот (а знав 13 мов), перекладач, поет, прозаїк, сходознавець, журналіст, перформер, продюсер, джазмен і просто харизмат Юрко Покальчук. «Феномен Покальчука» і досі залишається загадкою.  Вечір пам’яті Юрка Покальчука має символічну назву «Усі вогні вогонь», як книга його перекладів Хуліо Кортасара. Це видання присвячене пам’яті видатного перекладача Кортасара українською Юрка Покальчука (1941–2008).

Коли: о 19:00

Де: кнайп-клуб «Купідон», вул. Пушкінська, 1-3

Вхід вільний

Перегляд фільму «Довгі проводи» / з проекту «7 тижнів з Кірою»

Сьогодні відбудеться перша кінозустріч з циклу «7 тижнів з Кірою» - перегляд фільму «Довгі проводи».  
«7 тижнів з Кірою» - це фільми Муратової, виставка співавтора сценаріїв, художника-постановника, чоловіка і друга Кіри Георгіївни - Євгена Голубенка та зустрічі-бесіди зі знавцями кіно та близькими режисерці за духом та світосприйняттям людьми: Романом Балаяном, Андрієм Алферовим та ін. 
Коли: о 19:00

Де: Майстер Клас / Master Klass, вул. Богдана Хмельницького 57Б

Вхід вільний, але кількість місць обмежена. Зареєструйтесь, будь ласка, заздалегідь.
Реєстрація на подію: https://docs.google.com/forms/d/1MQzG_i2uGat6dBZWSzbw3N1_VEtaYcwz-NCi4XcrloU/edit

День виставковий: «Києве мій» Володимира Гуріна

7 вересня у виставковому залі «Хлібні» Національного заповідника «Софія Київська»  відкрили  виставку «КИЄВЕ МІЙ! Живопис Володимира Гуріна»  Володимир Гурін – яскравий представник київської традиції пленеризму, започаткованої такими майстрами, як Володимир Орловський, Сергій Світославський, Микола Пимоненко, Василь Кричевський, Микола Бурачек. Основу експозиції складає серія "Київські мотиви", створена навесні та влітку цього року. Для своїх етюдів Володимир Гурін добирає куточки/фрагменти старого Києва, не спотворені сучасними пере- чи новобудовами. В останні роки художник пише у вільній імпресіоністичній манері, навіть дещо гіпертрофуючи відкритість прийому, фактурну і колірну виразність окремого мазка.

Коли: з 10:00 до 18:00

Де: Національний заповідник «Софія Київська»

День хобі: виставка фіалок

З 10 по 22 вересня у Києві триватиме виставка фіалок. На виставці можна придбати квітучі рослини, листочки, дітки, також глоксиніі, хойї, композиції з квітів та супутні товари (добрива, горщики, грунт для фіалок). Спеціалісти підкажуть вам, як правильно доглядати за фіалками та іншими кімнатними рослинами.

Коли: з 10.00 до 18.00 (неділя вихідний)
Де: Водолікарня, вул. Попудренка, 34 (5 хвилин від станції метро Дарниця або від станції м. Чернігівська)

Вхід безкоштовний

Вечір у театрі: «Схоже на щастя»

Протягом життя людина по різному відповідає на питання «На що схоже щастя?». Але, мабуть, для будь-якого віку, будь-якого характеру і уподобань, самотність - це нещастя. Комедія «Схоже на щастя» - це історія випадкової зустрічі двох самотніх істот, їх короткочасної  спільної подорожі та невипадкової взаємної довіри і турботи, що виникають несподівано і, напевно, не матимуть кінця. У ролі Клод – Народна артистка України Ада Роговцева.

Коли: о 19:00

Де: театр «Сузір’я»

Вартість: 500 грн