У киян залишився тиждень, щоб поділити 150 мільйонів гривень Громадського бюджету

У киян залишився тиждень, щоб поділити 150 мільйонів гривень Громадського бюджету

До завершення голосування за проекти Громадського бюджету-3 залишилося 7 днів. Наразі за проекти проголосувало понад 90 тисяч киян. Вони віддали понад 270 тисяч голосів.

 У лідерах продовжує залишатися галузь «Освіта». Далі за популярністю йдуть «Спорт», «Комунальне господарство, енергозбереження», «Публічний простір», «Культура, туризм».

-Такий зріз показує, що пріоритети киян та влади збігаються, і ми обрали правильний вектор у розвитку міста, – зауважував перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

До слова, сьогодні кияни мають мають нагоду особисто познайомитися з авторами багатьох проектів та визначитися, кому віддати свої голоси!

Забіг на підтримку проектів команд Громадського бюджету

Забіг буде проводитися разом із Intersport Run UA командами громадського бюджету.

В рамках заходу буде відбуватись дві активності: забіг та голосування. Кожна на своїй окремо відведеній локації зі своїм графіком роботи.

Забіг на дистанцію 2 км стартує о 12:10.

Місце старту: вул. Хрещатик, 36 (біля метро “Хрещатик”) в рамках заходу Intersport Run UA.

 «ГБ-Фест: сімейне свято громадського бюджету»

На гостей фестивалю чекають запальні танці, виступи колективів, майстер-класи та презентація проектів Громадського бюджету. Так, кияни побачать, як завдяки цим проектам покращиться кожен район столиці вже у 2019 році.

- ГБ-Фест - саме тут кияни можуть побачити майбутнє свого міста. Саме тут мрії команд громадського бюджету можуть стати реальністю, - розповідають організатори. - Приходьте та побачте, як покращиться Київ вже у 2019 році, завдяки проектам громадського бюджету!

Відвідувачі зможуть обрати до 5 проектів, які їм найбільше сподобались, та проголосувати за них на сайті https://gb.kyivcity.gov.ua/.

Подія відбудеться за підтримки і сприяння Департаменту суспільних комунікацій КМДА

Коли: 9 вересня
Час: з 12:00 до 22:30
Де: Поштова площа

Вхід вільний

Нагадаємо, що одна людина може проголосувати за 5 проектів.

Для цього потрібно зайти на сайт: https://gb.kyivcity.gov.ua/. Натиснути «Переглянути проекти» і обрати за допомогою фільтрів «Категорія» і «Район» або за номером чи назвою в полі пошуку 5 проектів до вподоби. Голосування електронне, авторизуватися потрібно через Bank ID «ПриватБанку», Національного банку України (НБУ) та Електронний цифровий підпис (ЕЦП) у вікні сервісу КИЇВ ІD.

Після підтвердження особи банком, система поверне на сторінку проекту і кнопка «Проголосувати» стане активною. Власники картки киянина авторизуються через «Ощадбанк».

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.