Діти Виноградаря перекрили дорогу заради мрії та затанцювали

Діти Виноградаря перекрили дорогу заради мрії та затанцювали

На Виноградарі провели яскравий флешмоб посеред проїжджої частини.

Сьогодні діти та їх батьки вирішили затанцювати, щоб привернути увагу до двох проектів Громадського Бюджету. Під столичною гімназією «Либідь» були і запальні танці, і смаколики від батьків, і, навіть, клоуни.

Усі перехожі могли познайомитись з авторами проектів та зануритись у сімейну атмосферу свята. Навіть погода не завадила мешканцям Виноградаря зробити крок до змін свого району та навчального закладу!

За які проекти виступали кияни?

Тепло для гімназії №34 «Либідь». №199

Заміна вікон у гімназії на металопластикові дозволить суттєво змінити використання енергоресурсів та забезпечить комфортний мікроклімат приміщень, а також збереже будівлю від руйнування та забезпечить належні санітарно-гігієнічні умови перебування дітей у гімназії та суттєво зекономить державні кошти, кошти міського бюджету.

SportLand на Межовій. №203

Створення спортивного середовища на території гімназії для учнів та дітей Виноградаря. Ігри та спорт - невід'ємна частина життя дитини. Тож, втілення проекту у життя може забезпечити організоване дозвілля, розвиток фізичних якостей, зміцнення здоров'я та стимулює до здорового способу життя.

Нагадаємо, у Києві відбудеться забіг заради ГБ.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.