Для виклику ліфта у житловому будинку киянам порадили замкнути два оголені дроти

Для виклику ліфта у житловому будинку киянам порадили замкнути два оголені дроти

В одному з парадних у Києві спеціалісти ДТЕК Київські електромережі застали таку картину: на панелі ліфта висіла «інструкція» з виклику ліфту. В ній пояснювалося, що кнопки виклику немає, тому мешканці мають вручну замкнути два дроти, напруга в яких всього 12 Вольт, і це не становить безпеку життю й здоров’ю людини. Після замикання дротів ліфт приїде на виклик. Отак!

«Картинка, повз яку ми не могли пройти. Будь ласка, ніколи не робіть так. Бережіть себе і дотримуйтесь правил електробезпеки завжди і всюди! Повідомляйте про поломки в відповідній організації», - написали енергетики пост-попередження у Фейсбук.

Коментарі мешканців під дописом не забарилися. Кияни пишуть, що окрім скарг у ЖЕД багато разів зверталися й до енергетиків. Енергетики ДТЕК відповіли, що скаргу взяли у роботу й кнопку виклику полагодять. Але ситуація, що виникла, зовсім сумна, з огляду на байдужість керуючої житловим фондом компанії. Це неподобство з ліфтом вже усунули, тому адресу ми не називаємо. Але таке може статися майже у кожному будинку столиці, нажаль й після підвищення тарифів на обслуговування будинків та прибудинкових територій. Відповідним службовим особам, які захочуть все ж таки дізнатися адресу будинку для реагування на таке недбальство, треба звернутися до ДТЕК Київські електромережі.