Острівець Японії у столиці

Острівець Японії у столиці

Сьогодні пройшов День Японії в КПІ  ім. Ігоря Сікорського. Урочисто відкрив свято Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Сігекі Сумі. Площу Знань на території закладу розділили на локації.

- Відносини між Японією та Україною дуже гарні, між нашими країнами є тісний зв’язок. Я думаю, що зв’язки у політичній, військовій та інших сферах розвиватимуться і надалі. Також дуже важливими є зв’язки на рівні громадян, – сказав на церемонії відкриття свята в КПІ ім. Ігоря Сікорського Сігекі Сумі, – Тому дуже важливо проводити такі заходи. Минулий рік був Роком Японії в Україні, і він дав дуже потужний старт подальшому розвитку наших стосунків, розвитком яких є нинішній День Японії. Я думаю, що він також дуже важливий для зміцнення наших стосунків і спілкування між нашими країнами.

Тут демонстрували бойові мистецтва (сумо, айкідо, кенджюцу), проводили чайну церемонію, вчили усіх охочих готувати роли.

Вікторія Віріч розповіла про чайну церемонію у Японії та чим вона відрізняється від чаювання в Україні:

- Японське чайне дійство відрізняється духом простоти і спокою. У це дійство входить медитація, гості повинні мати певний настрій, налаштуватися на спокій та тишу. В Україні чаювання відбувається більш шумно. Чайне дійство у Японії було формалізовано у 16 ст. Під час чайного дійства використовується лише один вид чаю - маття, це зелений чай.

А Олег Шульженко, суши-повар, розповів, як правильно готувати суші та роли, щоб не отруїтися:

- При приготуванні використовують килимок макісу та інгредієнти: круглий рис, рибу, креветки. Все залежить від вашого смаку. Можна навіть робити суші з омлетом чи авокадо. Для того щоб клієнт ресторану суші не отруївся, потрібно обов’язково дотримуватися терміну придатності всіх продуктів, умов зберігання. А також мати різні робочі поверхні для м’яса, риби, інших продуктів.

Гості заходу вчилися готувати суші, а потім їх куштували.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.