Діти безкоштовно зіграють у «ньорфінг» на ВДНГ

Діти безкоштовно зіграють у «ньорфінг» на ВДНГ

На ВДНГ відбудеться дитячий «NERF FEST» з іграми в ньорфінг. 

Ньорфінг – це активні ігри з використанням іграшкових бластерів Nerf, що включають у себе змагання в спритності та спостережливості, влучності та швидкості. Унікальність бластерів – у м'яких безпечних стрілах із поролону, які, навіть потрапляючи в чутливі частини тіла, не завдають гравцям неприємних відчуттів.

На 4-х інтерактивних зонах і фанати, і нові друзі ньорфінгу будуть долати смуги перешкод, стріляти по мішенях, брати участь у дуелях, змагатися у влучності та швидкості, а також матимуть змогу першими випробувати новинки Nerf. А от досвідчені гравці зможуть проявити себе в командних батлах у найкрутіших куточках Всесвіту: на Дикому Заході, Планеті Пустці, у Зомбіленді. Для участі в боях на тематичних аренах знадобиться власний бластер із запасом стріл.

Важлива деталь: одному з повнолітніх осіб, які супроводжують дитину, необхідно мати при собі паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер. Вхід на свято – до 15.00, за списками. На 1000 щасливчиків, які встигли зареєструватися першими, чекають командні змагання, ігри в інтерактивних зонах, конкурси і, звичайно, призи.

Коли: 16 вересня, з 10.00 до 19.00
Де: ВДНГ (проспект Академіка Глушкова, 1, павільон 3).
Вартість: відвідування та участь у розвагах безкоштовні за умови реєстрації на Facebook-сторінці

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.