Столиця пропонує охочим збудувати сміттєпереробний завод

Столиця пропонує охочим збудувати сміттєпереробний завод

Від дня початку оголошення конкурсу КП «Київкомунсервіс» отримало чотири заявки для участі в конкурсі із визначення виконавця послуг із перероблення (оброблення) та захоронення побутових відходів, що утворюються на території Києва.

Конкурс оголошений 28 серпня, і підприємство очікує на більшу кількість заявок. Про це повідомив директор КП «Київкомунсервіс» Максим Ляшкевич на брифінгу.

-До нас, як до організатора конкурсу, звернулися 4 учасники, які отримали необхідну конкурсну документацію. Ми очікуємо ще більше заявок і, сподіваюся, визначимо гідного переможця, збудуємо альтернативу полігону № 5 , – повідомив директор підприємства. - Наразі відбувається прийом заявок від учасників, які зможуть виконувати умови конкурсу. Створені умови конкурсу, він проводиться у два етапи, а саме: на першому етапі здійснюється оцінка відповідності учасників кваліфікаційним вимогам, на другому – розгляд та оцінка пропозицій.

Нагадаємо, що міська влада прийняла рішення про закриття полігону через негативний вплив на екологію та переорієнтацію на більш прогресивні методи – переробку сміття.

Максим Ляшкевич зауважив, що конкурсну комісію створено спільно із Департаментом житлово-комунальної інфраструктури, Департаментом економіки та інвестицій, міжнародними фінансовими компаніями, міжнародними експертами у галузі поводження із відходами.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.