28 шкільних спортивних майданчиків реконструюють

28 шкільних спортивних майданчиків реконструюють

У Києві завершуються роботи з реконструкції і будівництва 28 шкільних футбольних полів, повідомляє прес-служба КМДА. Поля розміром 42 на 22 метрів матимуть штучне покриття та стійку огорожу, яка створює ергономічний простір для занять спортом. На майданчиках можна буде проводити не тільки футбольні змагання, але й розминки, уроки фізкультури, заняття з аеробіки. Частина створюється на базі старих спортивних майданчиків. Також є кілька місць, де будівництво шкільних спортивних об’єктів почалося на необлаштованих ґрунтових ділянках.

- «Оновлення шкільних футбольних стадіонів давно на часі, – вважає заступник голови Київської міської державної адміністрації Вячеслав Непоп. – Співпраця центральних та місцевих органів влади дозволила досягнути конкретних результатів у цьому напрямку. Тисячі київських школярів незабаром гратимуть у футбол на нових стадіонах і займатимуться фізкультурою на свіжому повітрі. Найкраща бюджетна інвестиція – це інвестиція у здоров’я дітей».

Загалом роботи проводяться КП «Житло-сервіс» на 62 спортивних майданчиках Києва, а ще на чотирьох проведення робіт затримується у зв’язку із необхідністю знесення зелених насаджень, проведення демонтажних робіт та невідповідністю наданих місць технічним умовам. Однак, усі 66 спортивних майданчиків будуть готові до кінця 2018 року.

На сьогодні уже профінансовані та виконані проектні роботи (3,3 млн грн), пройдено експертизу проектно-кошторисної документації, також проавансовано виконання будівельних робіт на суму 49,2 млн грн із державного бюджету та 45,9 млн грн із бюджету Києва.