Навігатор 7-го вересня: куди піти у Києві

Навігатор 7-го вересня: куди піти у Києві

День Країни сонця, що сходить

З 7 по 8 вересня на території найбільшого кампусу в Україні – КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться «День Японії». На гостей фестивалю чекатимуть: виставка японського дизайну, перший відкритий показ фільму про пригоди японця в Україні, Україна та Японія через призму об’єктиву, японська чайна церемонія під відкритим небом, заняття з японської мови, поради з еко-лайфстайлу, майстер-класи та демонстрації японських мистецтв, майстер-клас з приготування ролів від ресторану Murakami та багато іншого.
З повною програмою заходу можна ознайомитись тут.

Коли: 7-8 вересня о 15:00

Де: Корпус КПІ ім. Ігоря Сікорського

Вхід вільний

Вечір у музеї: Свобода VS Імперія

Сьогодні у Ханенків відкриття виставки, присвяченої Французькій революції 18 століття – одному з найскладніших, найцікавіших і найбільш овіяних міфами періодів в історії Європи. Твори графіки, скульптури й ужиткового мистецтва з музейних фондів розкриють причини та наслідки цієї події, що кардинальним чином вплинула на хід світової історії.
Коли: о 17:00

Де: Музей Ханенків

Вхід на відкриття вільний

День музичний: «Один в каное»

7-го та 8-го вересня музичний гурт «Один в каное» зіграє на даху "Roof" у Києві. Небанальні тексти, глибоке звучання, витончений та обережний підхід до кожного звуку творять обличчя сучасної української музики. Такої, якою її чують троє музикантів та прихильники творчості "Один в каное".
Коли: 19:00

Де: вул. Січових Стрільців, 37-41

Вартість: від 400 грн.

Вечір у театрі: «Змішані почуття»

Для кохання не існує віку та часу… Та коли здається, що романтика залишилася в минулому, то доля посилає чи то дивне випробування, чи то подарунок. Історія про двох самотніх людей, які свого часу мали дуже щасливі та дружні родини, але втрата коханих змінила їх життя. Горе поєднало Крістіну та Германа, але як саме дивіться у нашій виставі.

Коли: о 19:00

Де: Театр «Сузір’я», вул. Ярославів Вал, 14Б

Вартість: 250 грн

Вечір літературний: «Традиція і традиціоналізм»

У київському лекторії літературного клубу «Пломінь» відбудеться презентація нового випуску альманаху «Традиція і традиціоналізм» за участі колективу авторів. Традиціоналізм — це потужний інтелектуальний рух, який у ХХ столітті знайшов сили проголосити занепад модерного світу, попри загальну впевненість у прогресі науки та моралі. І на відміну від постмодерну — традиціоналізм критикує сучасність не як претендент на її місце, а як справжній правовласник. Ця течія знайшла відображення і в релігії, і в політиці, і в університетській освіті. Саме традиціоналізм стане ключовою темою для обговорення під час зустрічі...

Коли: о 19:00

Де: провулок Шевченка, 5 (ст. м. Майдан незалежності), Козацький Дім - 3 поверх.

Вхід вільний