Микола Поворозник: Київрада реструктуризувала непогашений борг за зовнішніми запозиченнями

Микола Поворозник: Київрада реструктуризувала непогашений борг за зовнішніми запозиченнями

Київська міська рада успішно завершила реструктуризацію непогашеного боргу за зовнішніми запозиченнями. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, інформує прес-служба КМДА.

- 4 вересня 2018 року Київська міська рада успішно завершила обмін усіх непогашених Облігацій участі у кредиті з дохідністю 8% та погашенням у 2015 році (Облігації з погашенням у 2015 році) на сукупну номінальну суму 101 149 000 доларів США на нові облігації з дохідністю 7,5% та з погашенням 15 грудня 2022 року (Облігації з погашенням у 2022 році). Таким чином Облігації з погашенням у 2015 році були у повному обсязі скасовані, – пояснив Микола Поворозник.

Він зазначив, що Облігації з погашенням у 2022 році включені до Офіційного реєстру Ірландської фондової біржі, що здійснює свою господарську діяльність під найменуванням «Євронекст Дублін», та допущені до торгів на Глобальному валютному ринку Євронекст Дублін.

- Станом на сьогодні, Київська міська рада не має жодного непогашеного боргу за зовнішніми запозиченнями. Успішне завершення цієї боргової операції допоможе реалізувати цілі, передбачені у Механізмі розширеного фінансування МВФ для України, погодженому 11 березня 2015 року, – наголосив Микола Поворозник.

Нагадаємо, «розборки» міської влади з Нафтогазом набирають обертів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.