Департамент з питань реєстрації КМДА очолила Оксана Єкасьова

Департамент з питань реєстрації КМДА очолила Оксана Єкасьова

4 вересня Департамент з питань реєстрації КМДА очолила Оксана Єкасьова. Підписано відповідне розпорядження КМДА № 586, повідомили в прес-службі КМДА.

На цій посаді Оксана Єкасьова відповідатиме за забезпечення виконання повноважень КМДА у сфері проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та інші питання.

Як підкреслив заступник голови КМДА Олександр Спасибко, представляючи керівника колективу, Оксана Єкасьова є вдалою кандидатурою з великим досвідом роботи на державній службі, яка допоможе міській адміністрації у здійсненні самоврядного контролю за методологічним забезпеченням ведення Реєстру територіальної громади міста Києва, формуванням та зберіганням реєстраційних справ, а також здійсненням інших повноважень суб’єкта державної реєстрації прав.

- Оксана Єкасьова добре знає та розуміє роботу у сфері оформлення документації та ведення реєстрів. Впевнений, що пані Єкасьова зробить свій вагомий внесок у розвиток Департаменту, – прокоментував заступник голови КМДА.

- Робота у Департаменті з питань реєстрації – це важливий напрям роботи адміністрації. Зроблю все залежне від мене, щоб колектив Департаменту працював на найвищому рівні, – сказала Оксана Єкасьова.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.