Навігатор 6-го вересня: куди піти в Києві

Навігатор 6-го вересня: куди піти в Києві

Вечір художній: Люди Марка Галаневича «Справжні й вигадані»

Киян запрошують на відкриття виставки Марка Галаневича «Люди. Справжні й вигадані». Марко Галаневич, учасник групи ДахаБраха, представить свої графічні роботи та фотографії у персональній виставці. Бар-галерея It’s Not the Louvre радо примає в своїх стінах проект 'Люди. Справжні й вигадані', в рамках якого митець представить серію чорно-білих світлин з різних куточків світу, куди Марко вирушав на гастролі з гуртом.  Графічні роботи займають важливе місце в творчості Марка, адже саме він розробив багато образів для відеоряду, обкладинок альбомів, наліпок та постерів гурту ДахаБраха.
Коли: 6.09 о 19.00
Де: вул. Липинського, 4
Вхід вільний

Вечір лекційний: Оксана Романюк про свободу слова в Україні

У четвер, 6 вересня, о 19:00 PinchukArtCentre запрошує на лекцію Оксани Романюк в рамках публічної програми до виставки «І знову демократія?».  Оксана Романюк - експертка зі свободи слова, медіа-політики, професійних стандартів журналістики, етики й комунікації, виконавча директорка Інституту масової інформації. Лекція відбудеться на другому поверсі PinchukArtCentre, в експозиційному просторі виставки «І знову демократія?». Реєстрація обов’язкова: tockify.com/pinchukartcentre/detail/95/1536249600000

Коли: о 19:00

Де: PinchukArtCentre, вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2

Вхід вільний

Вечір літературний: Наукпоп «Ненудна наука»

Наука — це нудно?! Спойлер: ні :) І 6-го вересня ми разом з Книгарня "Є" киян запрошують  переконатися в цьому ;) Звідки взялись на цій планеті люди? Чи є життя поза межами нашої планети? Чому вода (не)солона? І чому не залишилось до сьогодні жодного динозавра? Таких запитань — мільйон і навіть трошки більше, і щодня з'являються нові. Білл Брайсон у своїй книжці «Коротка історія майже всього на світі» знайде щось цікаве для кожного — від відповідей на запитання, як ми тут з'явились і досі не розпались на атоми, до байок про вчених, які бувають мстивими, неприємними і любили приносити додому свіжі трупи носорогів.
Коли: о 19.00
Де: Книгарня «Є»,  вул. Лисенка, 3

Вхід вільний

Вечір в кіно: «Подвійний коханець» (18+)

Цього разу на показі буде багато оголеності і напруги, адже ми дивитимемося стрічку Франсуа Озона «Подвійний коханець» (18+). У жанрі еротичного трилера режисер почуває себе, немов риба у воді. Головна героїня з’ясовує, що в її коханого є брат-близнюк і поступово перестає розрізняти, до кого ж вона має справжні почуття. Пристрасть набуває руйнівних обертів і призводить до геть неочікуваного фіналу. Перед показом на глядачів очікує вступна лекція від Katerina Feleniuk — виконавчої продюсерки каналу UA: Перший. Обов'язкова реєстрація за посиланням: http://bit.ly/kinokult7  

Коли: о 19:59

Де:  зустріч на рецепції «Олівця», вул.  Мельникова,  42

Вхід вільний

Вечір в театрі: «Очищення»

Твір «Очищення» знайомить глядачів України із маловідомим напрямком сучасної фінської літератури. Його авторка Софі Оксанен (1977 р. н.) – фінська письменниця, яка народилася і виросла у фінсько-естонській родині. Сюжетна лінія п’єси «Очищення» охоплює велику часову відстань історії Естонії. Тут і трагічні події 30-х років, сповнені нелюдського болю і страждань, і реалії депортації «ворогів народу» до Сибіру. Ця тема є однією з основних в п’єсі і вона впливає на всі події, що відбуваються у житті головної героїні Алііде.  Її одержиме кохання до одного із «лісових братів» Ханса керує не лише вчинками героїні, а й переходить до категорії кармічного гріха, за який розплачується кожне наступне покоління їхньої родини.

Коли: о 19:00

Де: Театр імені Івана Франка

Вартість: 30-350 грн.