Київський метрополітен почав економити на освітленні у вагонах

Київський метрополітен почав економити на освітленні у вагонах

У Києві розпочали роботи із модернізації освітлення в електродепо "Дарниця", "Оболонь", "Харківське" та головному виробничому вагоноремонтному заводі.

Як повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов, у 234-х вагонах поїздів замінено фари на LED та встановлюється енергозберігаюче світлодіодне освітлювання в салонах вагонів. У рамках розвитку безбар’єрного середовища в цьому році розпочато капітальний ремонт станції «Святошин» зі встановленням ліфтів. Також, у проекті підготовка рішень по доступності 13 станцій метрополітену.

- В цьому році основні напрямки роботи підземного транспорту Києва - це впровадження енергоефетивних рішень та технологій, - сказав Сергій Симонов. – Нагадаю також, що Київський метрополітен став 5-м у світі з можливістю оплати проїзду безконтактною банківською карткою. Цього року опціонал було розширено додатками Apple Pay та GooglePay. А на світовій конференції компанія Google відзначила запуск рішення у Київському метрополітені, як інноваційне транспортне рішення.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.