Стати журналістом безкоштовно: три медійні проекти Громадського бюджету для столиці

Стати журналістом безкоштовно: три медійні проекти  Громадського бюджету для столиці

24 серпня у Києві стартувало голосування за проекти Громадського бюджету. Подано понад 900 пропозицій! Кожен киянин може підтримати 5 із них. Редакція «Вечірнього Києва» обрала 3 медіа проекти від колег. Проголосуй, не будь байдужим!

Kyiv Radio School 

Киянка Антоніна Іващук пропонує розробити програму курсу, в якій буде надаватись перевага отриманню практичних вмінь та навичок, підвищення кваліфікації журналістів.

Проект № 521 передбачає підвищення медіаграмотності в цілому та допомога реалізувати себе у професії учням школи. Це продовження освітнього проекту Kyiv Radio School створеного на базі радіо "Київ-98 FM" , направленого на надання практичних навичок у сфері радіо, який дозволить опанувати найважливіші аспекти командотворення, медіапсихології та медіаграмотності, роботи з інформацією, вміння комунікувати, вести перемовини, працювати в радіоефірі, розробляти та створювати авторські та музичні програми.

Вартість реалізації проекту 400 000 гривень

Підтримати проект можна тут.

Kyiv Radio School Child

Киянка Антоніна Іващук пропонує використовуючи ігрову форму, допомоготи дітям реалізувати творчий потенціал, зрозуміти суть журналістики, медіаграмотності.

Проект № 528 передбачає формування медіаграмотності дитини; популяризація радіо; формування та наповнення власних журналістських доробків. Для реалізації мети будемо залучати до співпраці відомих, провідних журналістів, працівників у сфері радіо, піарників. Комунікаця з дитячою аудиторією за допомогою освітньої програми, яка буде реалізовуватися на базі радіостанції «Київ – 98 FM». Проект націлений на формування навичок роботи в колективі, проявлення творчих здібностей дітей, реалізацію власних медійних проектів. Радіо, як ігровий інструмент, буде допомагати розкривати творчий потенціал учнів та відігравати виховну й освітню функції.

Вартість реалізації проекту 400 000 гривень

Підтримати проект можна тут.

Медіашкола

Киянка Олена Яструбенко пропонує створення школи журналістики з наданням практичних навичок на базі телеканалу "Київ".

Проект № 275 передбачає підвищення медіаграмотності загалом, проведення майстер-класів, тренінгів, індивідуальних консультацій. Медіашкола – проект, направлений на надання практичних навичок у журналістиці, який дозволить опанувати найважливіші аспекти медіаграмотності, роботи з інформацією, вміння комунікувати, вести перемовини, працювати в ефірі, створювати авторські програми.

Вартість реалізації проекту 1 394 700 гривень

Підтримати проект можна тут.

Нагадаємо, на базі радіостанції «Київ – 98 FM» цього року був створений безкоштовний курс журналістської майстерності. Протягом 2 місяців учні пройшли шлях від кореспондента до автора проекту. 

Усі питання щодо Громадського бюджету можна задавати у групі Громадський бюджет Києва: СПІЛЬНО.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.