Кличко зустрівся з віце-президентом Бундестагу Вольфґанґом Кубікі

Кличко зустрівся з віце-президентом Бундестагу Вольфґанґом Кубікі

Україна і Київ зокрема зацікавлені у подальшій економічній співпраці з Німеччиною та очікують на збільшення німецьких інвестицій. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко під час зустрічі з віце-президентом Бундестагу Вольфґанґом Кубікі. Кличко підкреслив, що Україна сьогодні - перспективний ринок, інформує прес-служба мера.

Він також відзначив, що одна з його місій як мера української столиці – щоб у  Києві відкривалося якомога більше іноземних представництв для реалізації важливих міжнародних проектів. Кличко висловив сподівання, що Україна та Німеччина зможуть реалізувати багато спільних планів, зокрема, в економічній сфері, машинобудуванні, аграрному секторі, культурних проектах. 

Також Віталій Кличко обговорив з віце-президентом Бундестагу ситуацію на Донбасі. Він наголосив на необхідності посилення санкцій проти Росії, яка є відповідальною за продовження бойових дій, підтримуючи терористів зброєю та військовими. І тиск світової спільноти на РФ допоможе повернути мир та відновити територіальну цілісність України.

- Наш успіх буде кращою відповіддю на дії наших ворогів, які бажають розпаду України. Понад 10 тисяч життів українців покладено в протистоянні політичним амбіціям Росії, - заявив Кличко.  - Добре, що протягом кількох останніх місяців багато депутатів німецького Бундестагу відвідали Україну. Такі візити сприяють кращому розумінню ситуації в моїй країні, яка протистоїть відкритій військовій агресії з боку Росії і, не зважаючи на це, втілює реформи, - відзначив Кличко.

Також він закликав віце-президента Бундестагу посилити боротьбу проти російської пропаганди у Німеччині.  Зокрема, йдеться про медіа-ресурси, які розповсюджують спотворену інформацію про Україну. 

Під час розмови мер столиці запропонував Вольфґанґу Кубікі відвідати Донбас, та особисто ознайомитися із ситуацією, яка там склалася.

Нагадаємо, Кличко зустрівся з Федеральним канцлером Австрії.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.