Які гаражні кооперативи перебудують у п’ятиповерхові паркінги на Дарниці [адреси]

Які гаражні кооперативи перебудують у п’ятиповерхові паркінги на Дарниці [адреси]

Як повідомили у КО «Інститут Генерального плану м. Києва», у рамках детального плану території в межах проспекту Петра Григоренка, вул. Анни Ахматової, вул. Драгоманова, Ревуцького, просп. Миколи Бажана у Дарницькому районі м. Києва і у відповідності до основних положеннях проекту Генерального плану м. Києва, знайдено спосіб, що робити з розміщенням автомобілів поряд з будинками мешканців густозаселеного району. 

Для більш ефективного використання існуючої території столиці передбачено будівництво багаторівневих наземних та підземних гаражів на території одноповерхових гаражних кооперативів та на відкритих автостоянках. В ДПТ передбачили, що протягом 20 років, поступово буде здійснюватися будівництво п’ятиповерхових гаражів на території гаражно -будівельних кооперативів «Енергетик», «Енергетик-2» та «Славутич», загальною місткістю 14 350 машино-місць. 

В зазначених гаражах передбачено зберігання автомобілів, які належать мешканцям існуючої житлової забудови мікрорайонів «Позняки», «Позняки-Західні». Транспортна-пішохідна доступність не більше 15 хвилин до даних гаражів забезпечується існуючими автобусними маршрутами, які проходять вулицями Ревуцького, Здолбунівська, Тепловозна.

Читайте також у «Вечірці» «З Троєщини на Осокорки побудують дорогу з трамвайною лінією у 22 кілометри та з'єднають Дарницю з Великою Окружною»

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.