Метро креативно бореться з чергами

Метро креативно бореться з чергами

У київському метро розповіли, як  економити свій час та гроші.

Відповідь проста: замість того, щоб стояти у довжелезних чергах для придбання жетонів, пасажирам радять купляти картки і проходити одразу через турнікет. Також при поповненні картки на 50 поїздок кожна коштуватиме 6,5 грн - замість 8 грн. 

Про це розповів відомий інтернет-персонаж Гусь. Він має свою рубрику відеосюжетів «Спільно про важливе», в яких дає короткі поради для пасажирів метрополітену. 

До створення «народних правил підземки» може долучитися кожен - cвої пропозиції можна надсилати до 30 вересня з хештегом #гусьуметро. За мотивами найкреативніших з’явиться серія «Правил метро від пасажирів для пасажирів».

До речі, є такі люди, що використовують черги з користю, наприклад, щоб почитати. Для поціновувачів книг нагадуємо, що на сторінці Громадського бюджету триває голосування за проект «Київ читає», який спрямований на промоцію читання. Допоможіть Києву стати «Всесвітньою книжковою  столицею» ЮНЕСКО - проголосуйте за проект № 957. Портал історій, творчі вечори із улюбленими письменниками та поетами - все це може з'явитися на культурній мапі столиці! Підтримати проект можна тут.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.