Видатки столичного бюджету збільшився на 3,8 мільярда гривень

Видатки столичного бюджету збільшився на 3,8 мільярда гривень

Виконання бюджету міста Києва за І півріччя 2018 року становить 23,3 мільярди гривень. По загальному фонду – 17,6 мільярдів, по спеціальному – 5,7 мільярдів гривень. Про це стало відомі під час засідання постійної комісії Київради з питань бюджету. Про це повідомили в прес-службі фракції «Солідарність» в Київраді.

Обсяг видатків загального фонду бюджету міста Києва порівняно з відповідним показником минулого року збільшився на 3,8 мільярда гривень. Виконання річного плану, затвердженого Київською міською радою, становить 42,3%. Щодо спецфонду – тут виконання становить 30,8%.

- Загалом, планові видатки бюджету міста затверджено у сумі трохи більше 55 мільярдів гривень. Більшість коштів традиційно спрямовується на соціально-культурну сферу. Маю на увазі освіту, охорону здоров'я, соціальний захист і соціальне забезпечення, культуру та мистецтво, спорт. У першому півріччі цього року сукупна частка цих видатків у структурі видатків бюджету складала 73,6%. А це на майже на 5 мільярдів гривень більше рівня попереднього року, – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету, лідер фракції «Солідарність» Андрій Странніков.

А от щодо виконання дохідної частини бюджету за перше півріччя – вона становить 28, 9 мільярдів гривень. А це 99% до плану січня-червня.

Основним джерелом наповнення загального фонду бюджету міста за цей період є податок та збір на доходи фізичних осіб, питома вага якого склала 49% до обсягу доходів загального фонду Головного кошторису. І це без урахування субвенцій і дотацій з державного бюджету. На другому місці – місцеві податки і збори. Далі – земельний податок та орендна плата за землю. Надходження плати за землю складають 14% обсягу загального фонду бюджету.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.