Навігатор 5-го вересня: куди піти в Києві

Навігатор 5-го вересня: куди піти в Києві

«100 років Молодий». Прем`єра

Вистава-концерт присвячена сторіччю Молодого театру Леся Курбаса та в ігровій формі розповідає цікаві сторінки історії його заснування. Вистава дає відповідь на багато важливих питань – яким має бути театр, які його цілі та завдання – так, як про це мріяв Л. Курбас разом з іншими засновниками. «100 років Молодий» – для усіх поціновувачів та шанувальників Молодого театру та театру в цілому. Єдина вистава в театрі, в якій задіяна вся трупа!

Коли: о 19:00

Де:  Молодий театр, вул. Прорізна, 17

Вартість:  80-300 грн.

Вечір літературний: "Бурштинові намистини" Кеті Бозукової

 «Бурштинові намистини» - збірка вибраних поезій сучасної болгарської поетеси Кеті Бозукової, у якій гармонійно переплелися ніжність і мудрість, болюча бентежність і дотепність, стихійність і розважливість. І все ж таки основним мотивом її творчості є любов. Любов до світу, до природи, до інших людей і, звісно ж – до коханого чоловіка. Переклад із болгарської Анни Багряної.

Коли: 17:00 – 18:30

Де: Будинок Письменників, вул. Банкова, 2

Вхід вільний

Вечір музичний: Lisa Bajrak & BAND "OoooopsiSFunk"

391-й концерт проекту "Тема з варіаціями. Live 3.0". Lisa Bajrak & BAND презентують оновлену програму, яка отримала назву “OoopsiSFunk”. Авторські пісні на українській та англійській мовах в стилі:фанк, реггі, соул, R&B, балади . Поринь у круту атмосферу нового звучання , та слухай українське!
Коли: о 20:00

Де: клубі "Музичний простір МК",  вул. Б. Хмельницького,  57 Б
Вартість: 200 грн.

Фільм-концерт Queen Rock Montreal


«Queen Rock Montreal», легендарний фільм-концерт великих музикантів, часто називають кращим виступом групи наживо. Запис шоу з арени «Montreal Forum» в 1981-му році став першим концертом групи, повністю знятим на плівку 35-мм. Щоб шанувальники колективу в повній мірі відчули грандіозність цієї події, в 2016 році оригінальні матеріали були оцифровані у форматі Ultra HD з відмінним об'ємним звуком. Театральне та незрівнянно захоплююче видовище розквітне на великих екранах у розрішенні високої чіткості. Ви почуєте такі всіма улюблені хіти, як «We Will Rock You», «Killer Queen», «Under...

Коли: о 19:00

Де: кінотеатр "Київська Русь"

Вартість: 150 грн.

День виставковий: дванадцять київських князівен

У травні 2016 року "Укрпошта" ввела в обіг 12 поштових марок "Київські князівни на престолах Європи", автором яких став вітчизняний художник Василь Василенко (1949 р.н.), який працює в галузі монументально-декоративного мистецтва, живопису, книжкової графіки та проектує поштові марки. У пошуку образу і для переконливого художнього задуму у створенні історичного портрету художник зробив декілька варіантів ескізів до цієї серії, перш ніж з"явилася її друкована версія... Анну, Мальфрідь, Вишеславу, Єфимію, Євпраксію, Анастасію, Єлизавету, Збиславу, Предславу, Добронігу, Добродію, Єфросинію та плідну роботу митця ми представимо на виставці в Брамі Заборовського з 5 вересня цього року.

Коли:  10:00 – 17:45
Де: Брама Заборовського Софії Київської

Вартість: 20 грн вхід у Браму