Три родзинки для столиці: вражаючі проекти Громадського бюджету

Три родзинки для столиці: вражаючі проекти Громадського бюджету

24 серпня у Києві стартувало голосування за проекти Громадського бюджету. Подано понад 900 пропозицій! Кожен киянин може підтримати 5 із них.

- А ви активний киянин?! Берете участь у розбудові нашої столиці?! Тоді долучайтеся до нашої команди і голосуйте на сайті Громадського бюджету Києва за Проект 664 щодо облаштування Арт-скверу ім. Василя Сліпака на Андріївському узвозі., - агітують небайдужі кияни.

Арт-сквер ім. Василя Сліпака на Андріївському узвозі

Киянин Ярослав Гулій пропонує провести благоустрій території, облаштувати сцену та глядацьку зону для проведення мистецьких заходів

Проект № 664 націлений на благоустрій території арт-скверу імені Героя України Василя Сліпака. Створення місця пам'яті та місця культурного дозвілля киян.

«Всесвітньо відомий оперний співак, Герой України Василь Сліпак хотів, аби у мистецькій перлині Києва, на Андріївському узвозі, завжди лунала українська пісня. Ми хочемо здійснити його мрію, аби вже у наступному році українські митці мали свій арт-майданчик, на якому постійно відбуватимуться концерти музикантів, виступи літераторів та акторів. 
Подаруємо нашому місту арт-сквер рівня Монмартру!»

Вартість реалізації проекту 2 065 000 гривень.

Підтримати проект можна тут.

Київ читає

Киянка Люсьяна Шум пропонує розробити та впровадити комплексну програму з популяризації читання з креативною інформаційною складовою "Київ читає".

Проект № 957 націлений на заохочення киян до читання, популяризацію української книги, отримання Києвом звання "Всесвітня книжкова столиця". Спецпроект активної спільнодії, що має об’єднати громадські організації, лідерів громадської думки, ЗМІ, соціальні медіа для популяризації читання, української книги, підтримки інтелектуального розвитку киян та отримання Києвом статусу "Всесвітня книжкова столиця" ЮНЕСКО.

Вартість реалізації проекту 1 944 000 гривень.

Підтримати проект можна тут.

"Стіна пам'яті" 

Киянка Марія Вторушена пропонує проведення реставраційно-відновлювальних робіт із відкриття твору з під шару бетону, к подальшим колорируванням.

 Проект № 750 націлений на відновлення втраченої памятки українського модернізму "Стіна памяті" (автори Ада Рибачук та Володимир Мельниченко). Прецедент реставрації історичної пам’ятки стане важливою ознакою європейського ставлення до своєї спадщини, людяності і гуманності, поваги до власного мистецтва та історії.
Відновлення рельєфів «Стіни Пам’яті» має вивести діалог влади та суспільства на принципово новий рівень.
Місто отримає не лише відновлений шедевр скульптури, а й символ подолання цензури та переосмислення радянського минулого.

Вартість реалізації проекту 1 344 605 гривень.

Підтримати проект можна тут.

Нагадаємо, усі питання щодо Громадського бюджету можна задавати у групі Громадський бюджет Києва: СПІЛЬНО.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.