Казка на Подолі: киян запрошують на ляльковий фестиваль

Казка на Подолі: киян запрошують на ляльковий фестиваль

Вже цієї суботи, 8 вересня, о 19-ій годині масштабним парадом відкриється Київський міжнародний фестиваль театрів ляльок pUPpet! 

Про велике дійство на Подолі розповіла директор-художній керівник ТВЗК «Київський академічний театр ляльок» Ірина Чернікова.

Це міжнародний проект і минулого року він проводився вперше. Тоді вдалося зібрати на одному заході театральні колективи з 16 країн-учасниць. Цього року очікуються гості з Франції, Іспанії, Туркменістану, Ірану, Бразилії, Іспанії, Ісландії, Словенії, Естонії, Хорватії, Сербії, Латвії, Грузії, Тунісу, Китаю та України, міжнародні делегації Посольств країн-учасників, земляцтв, представники громадських об’єднань, учасники бойових дій, школярі та молодь.

Читайте також: Навігатор на 4-те вересня: куди піти в Києві

У перший день фестиваль розпочнеться великою ходою ляльок. А розпочне ходу символ київського фесту – Буратіно. Пані Чернікова запропонувала кожному, хто має інтерес, приходити зі своїми іграшками та підтримати казкове дійство. 

Фото: Київський академічний театр ляльок

Ляльковий фестиваль триватиме до 12 вересня. У програмі – перегляд вистав від 15 колективів з 16 країн світу. Окрім того, столичний захід відвідають театральні колективи з Тернополя, Одеси та інших міст країни. Вперше до фесту pUPpet! долучився Академічний театр на Липках, театр Колесо та багато приватних театрів. 

Однією з родзинок фестивалю стане новий проект команди з Ісландії та США – показ вистави для новонароджених дітей (0 – 3 роки).

Пані Ірина додає, що організатори намагалися достукатися до кожного киянина. Так. У програмі є вистави для сімейного перегляду та дорослого глядача.

"Як ми вже знаємо, погода нам сприятиме, тому 8 вересня очікуємо всіх мешканців Києва на фестиваль", - додає Чернікова.

Читайте також: Театр ляльок на лівому березі Дніпра святкує 35 річчя та запрошує на прем'єри

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.

На титульному фото: флешмоб Київського академічного театру ляльок