Чим Андріївський узвіз здивує на День Народження

Чим Андріївський узвіз здивує на День Народження

9 вересня найкрутішій і наймістичнішій вулиці Києва виповнюється 274 роки.

Цього дня  узвіз познайомить нас  зі своєю родиною. Будуть тільки найближчі. Музеї, галереї, театри вийдуть на вулицю і поділяться своїми історіями. Партнери та друзі свята також підготували цікаву святкову програму з подарунками, танцями, піснями, майстер-класами та ярмарком.

Ідея організувати фестиваль, ще рік тому з'явилася у мріях одного із рестораторів та засновників ГО “Андріївський Узвіз” Тетяни Митрофанової. Вона розповідає, що за допомогою заходу, прагне повернути киян на вулицю, а також сподівається, що це свято покладе початок новим традиціям і підтримає загальні цінності вулиці, як місця для комунікації та реалізації різноманітних арт проектів.
Гостей свята чекає:
- Квест по Андріївському Узвозу
Квест «Таємниці Андріївського узвозу» - це гра, у якій ви - головні герої. Маршрут протяжністю 3 км охопить всю вулицю та її відгалуження. Ми пройдемося по захованим від очей звичайних перехожих місцям, дізнаємося пікантні історичні подробиці, про які нам не розповідали на уроках історії та оглянемо новітні споруди. Ну, а найкмітливішим командам, окрім задоволення від прогулянки, дістануться ще й пам’ятні призи!
- Андріївський театральний
Київські акторські майстерні Театру на Подолі та Театру «Колесо» проведуть для всіх бажаючих цікаві майстер-класи з акторської майстерності та ораторського мистецтва. - - - Андріївський музичний
Відкриє свято о 12:00 хорова капела ім.Ревуцького, яка проведе для всіх гостей, незабутню капельну екскурсію  Узвозом. На балконах будинків лунатиме музика різних жанрів від класики до джазу, яку виконають дует домристів Михайло Корсун і Катерина Трускало, саксофоніст Роман Барсук, гурт акустичної лірики «SameTa», український гурт "НХВ" (На Хвилину Вперед), дует "Harp/Violin project" та інші. Андріївські дворики зустрінуть вас вініловими вечірками від Old Fashioned Radio.
- Андріївський Містичний
 «Замок Річарда» розповість  містичні історії свого буття від екскурсоводів-старожилів, а також на гостей чекає Огнезар Зарович, який ворожитиме на рунах та Ольга Токій, яка  навчить  трактувати значення Рун . А рукодільниці й ведунії допоможуть виготовити амулет від зурочення.
- Андріївський літературний
Біля музею М. Булгакова на гостей свята чекають: літературні читання від відомих і авторів початківців, автограф сесії; книжкові видавництва розкажуть нові останні книги і представлять хіти продажів.
- Андріївський кіно
У ввечері на вас чекає показ німого кіно під живу музику на фортепіано. З 19:00 до 20:00 на терасі ресторації “За двома зайцями”, Андріївський Узвіз,34.
Ну, звісно ж, Андріївський мистецький та його традиційний Андріївський святковий ярмарок. Тут ви зможете не лише продавати-к4упувати витрішки чи витвори мистецтва, а й відвідати майстер-класи з бісероплетіння чи з розпису мехенді,  малюнка на воді «Ебру» чи  художнього розпису каміння,  виготовлення ляльки-мотанки чи  гри на барабанах «там-там»
- Андріївський дитячий
На святі буде цікаво як дорослим так і дітям, тому що ми приготували окрему зону, в якій кожна дитина знайде заняття до душі: майстер-класи для дітей з ліплення та малювання, виступи клоунів та ілюзіоністів, графіті на тину, фото-виставка.
- Андріївський гастрономічний
Цього дня всі ресторани і кав’ярні вийдуть на вулицю, облаштують літні майданчики, щоб тобі було приємно кавувати.
Кав’ярня "Endorffin" цього дня подарує кожному гостю торбинку чаю або кави, чи каскари на вибір за кожен придбаний напій!
Кавярня "Sahar" в цей день вирішили порадувати гостей можливістю скуштувати різноманітні палаючі лимонади. Ви зможете не лише збавити жар від насиченої програми, але й зробити чимало цікавих фото!
- Андріївський модний
Цирюльня «СТРЫЖОМ БРЭИМ НАЛЫВАЕМ»: сам пан Голохвастов буде зустрічати чоловіків які готові змінити імідж. На честь дня народження Андріївського узвозу, майстри зроблять зачіску в подарунок! Тому займайте чергу з самого ранку! Буде гаряче і дуже гарно. Також на вас чекає конкурс про який повідомимо трохи пізніше!
Приходь 9 вересня 2018 року на святкування Дня Народження Андріївського Узвозу усією родиною, та не забудь взяти з собою фотокамеру.

Нагадаємо, Мистецтво незалежних: знакові художники, композитори, письменники.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.