Навігатор на 4-те вересня: куди піти в Києві

Навігатор на 4-те вересня: куди піти в Києві

Вечір літературний: День народження книгарні Смолоскип

Кгигарня  Смолоскип запрошує  на літературну вечірка до Дня народження книгарні «РОДОМ З 90-Х».  У програмі:  Історія Смолоскипа: від перших книжок до перших лауреатів (розмова Алли Миколаєнко та Олега Коцарева) та аукціон цінних речей лауреатів «Смолоскипа». Суперлот – перше видання «Цитатника» Сергія Жадана з автографом автора. Дрес-код «естетика BOSS»: варьонки, ласіни, турецькі светри
Коли: о 18:00

Де: вул. Межигірська, 21

Вхід вільний

Вечір в галереї: презентація виставки живопису Людмили Лободи

У галереї НЮ АРТ відбудеться презентація персональної виставки живопису Людмили Лободи. В експозиції можна побачити твори художниці різних періодів і жанрів. В мистецтві Людмила Лобода проявила себе як чуттєвий колорист. В живописі вона працює з крупними формами та використовує яскраві барви для розставлення акцентів в композиції. Широкий діапазон тем розкриває різні сторони людського буття – від ліричного та філософського пейзажу до відвертих еротичних сцен.
Коли: о 18:30

Де: галеря НЮ АРТ,  вул. Грушевського 28/2,

Вхід вільний

Вечір лекційний:  джазові «Нестандарти»

Фіма Чупахін, один з найталановитіших джазових музикантів України, розповість киянам  усе, що знає про джаз. Більшу частину часу він живе в Нью-Йорку та спілкується з кращими музикантами світу, тож йому точно можна довіряти. На цій лекції дізнаємося: що спільного між Майлзом Девісом, Майклом Джексоном і Віджеєм Айером та чому джазові кавери стали своєрідним трендом, що говорять опоненти і пропоненти цієї течії і  що думають про це самі автори хітів і джазмени, які їх грають. Як бонус, можна буде послухати декілька джазових каверів (і оригіналів) та спробувати розібратися, круто це чи ні.
Коли: 19:00

Де: Музичний простір МК, вул. Богдана Хмельницького 57Б,
Вартість: 150 грн.

Вечір в кіно: «Генріх VIII» від Британського театру

Між часом дії і часом написання «Генріха» пройшло не більше 70 років, і тому події п'єси виразно перегукуються в свідомості Шекспіра і його сучасників. Багато хто навіть називають «Генріха» «тюдоровскою пропагандою», і, в якомусь сенсі, так воно і є: суперечливий образ короля показаний Шекспіром і Флетчером в найпозитивнішому ключі, а головним носієм політичного зла виявляється хитрий кардинал Уолсі. Фільми-вистави демонструються мовою оригіналу
з українськими субтитрами.

Коли: о 19:00

Де: кінотеатр "Київ"

Вартість: 190 грн.

Вечір в театрі:  У Києві на Подолі.., або "Гдє ві сохнітє бєльйо? "

Міську байку про співіснування єврейської та української родини, сповненої анекдотичних ситуацій, вам розкажуть багатогранні актори театру. Під час вистави ви дізнаєтесь рецепти єврейської кухні, а можливо, і зможете скуштувати вже готові страви, заспівати відомі мелодії, від душі посміятися разом з героями.

Коли: о 19:00

Де: Театр «Колесо», камінна зала, Андріївський узвіз, 8

Вартість: 220 грн.