Безпечні дороги: 3 проекти киян для ГБ

Безпечні дороги: 3 проекти киян для ГБ

24 серпня у Києві стартувало голосування за проекти Громадського бюджету. Подано понад 900 пропозицій! Кожен киянин може підтримати 5 із них. «Вечірка» обрала 3, на нашу думку, проекти, які змінять Київ на краще.

- Відень визнано найкомфортнішим для життя містом у світі у 2018 році. І це не дивно, адже вулиці у місті спроектовані так, щоб усім користувачам було безпечно і зручно пересуватися по них.
Хочете, щоб у Києві також з'явилися такі вулиці? Тоді підтримайте наступні проекти.
, - поділився киянин Андрій Климчук.  

Острівці безпеки

Киянин Андрій Климчук пропонує облаштування острівців безпеки на небезпечних наземних переходах: біля вул. Данила Щербаківського 68, 54, Повітрофлотського проспекту, переходу біля метро Васильківська.

Проект № 1194 націлений на Зниження травматизму та смертності від ДТП в точках прикладання зусиль. Облаштування острівців безпеки дасть змогу пішоходам більш безпечно переходити вулицю. Наземні пішохідні переходи в Києві часто дуже небезпечні. Пішоходам потрібно подолати 4-6 смуг руху і не зіштовхнутися з транспортними засобами. Тому рішенням є використання острівків безпеки, як засобів посилення безпеки для пішоходів та зниження швидкості для водіїв.

Вартість реалізації проекту 408 000 грн

Підтримати проект можна тут.

Антикишені

Кияна Маріанна Маршаленко пропонує створити так звані “антикишені” - виступи тротуарів безпосередньо перед пішохідними переходами, що створить зонування простору.

Проект № 1201 направлений на створення безпекових зон для пішоходів перед наземними пішохідними переходами. За рахунок звільненого від автівок простору водії завчасно та краще бачитимуть пішоходів, які наближаються до переходів. Створення безпекових зон для пішоходів перед наземними пішохідними переходами на локаціях: Бульвар Лесі Українки - 2 точки, Бульвар Т.Шевченка -2 точки, вулиця Ярославів Вал - 2 точки. За рахунок звільненого від автівок простору водії.

Вартість реалізації проекту 400 000 грн

Підтримати проект можна тут.

Делініатори

Киянин Андрій Косецький пропонує відокремити смуги громадського транспорту делініаторами висотою близько 10, щоб водії автомобілів не заважали руху громадського транспорту.

Проект № 1211 передбачає встановлення фізичні бар’єри (делініатори), що ускладнюють заїзд на смугу громадського транспорту для легкових авто. Ми обрали проблемні місця, де найчастіше смуги ГТ зайняті автомобілями: вулиця Жилянська, вулиця Антоновича, бульвар Чоколовський. Проект націлений на Збільшення середньої швидкості руху громадського транспорту в проблемних місцях.

Вартість реалізації проекту 1 082 400 грн

Підтримати проект можна тут.

Нагадаємо, усі питання щодо Громадського бюджету можна задавати у групі Громадський бюджет Києва: СПІЛЬНО.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.