Понад 120 тисяч голосів віддали кияни за проекти Громадського бюджету

Понад 120 тисяч голосів віддали кияни за проекти Громадського бюджету

Щодня на сайті Громадського проекту Києва лічильник показує скільки днів і годин залишилося до закінчення голосування.  940 проектів від 389 команд змагаються за 150 мільйонів гривень.

-Лише за тиждень голосування кияни віддали понад 100 тисяч голосів за проекти громадського бюджету, - повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Станом на 3 вересня уже понад 120 тисяч голосів. Понад 44 тисячі осіб визначилися зі своїми пріоритетами. До слова, кожен може підтримати 5 проектів.

Як зауважив Микола Поворозник, що завдяки вимозі про загальнодоступність для киян реалізованих проектів Громадського бюджету-3 серед поданих освітянських проектів спостерігається збільшення кількості проектів із інноваційною складовою. Йдеться про збільшення кількості проектів, пов’язаних із робототехнікою, лабораторіями та школами різних напрямів і водночас зменшення кількості проектів, пов’язаних із ремонтами.

-Ще раз закликаю не бути байдужими і долучатися до голосування за проекти Громадського бюджету-3, - наголосив Микола Поворозник.

Він також зазначив, що є команда-чемпіон, яка зібрала більше 3000 голосів. 50 команд подолали межу у 500 голосів. На сторінці проекту реалізована можливість автоматизовано долучитися до Команди.

Найбільше проектів подано у категорії "Громадянське суспільство" – 311. У нових категоріях "Публічний простір" та IT на голосуванні 42 проекти та 13. Решта проектів: "Освіта" – 249, "Спорт" – 115, "Культура, туризм" – 56, "Комунальне господарство", "Енергозбереження" – 54, "Соціальний захист" – 24, "Екологія" – 22, "Охорона здоров'я" – 19, "Дороги, транспорт" – 13, "Безпека" – 10, інше – 12.

Щоб популяризувати проекти в кожному районі або уже відбулися, або ще тільки будуть фестивалі. А 9 вересня на Хрещатику влаштують Забіг на підтримку проектів Громадського бюджету.

Розклад всіх заходів інформаційної кампанії: https://goo.gl/TE5C7h

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.