Кличко сьогодні відкрив найкращу школу України

Кличко сьогодні відкрив найкращу школу України

Сьогодні, 3 вересня в столиці відкрили найсучаснішу, першу в Україні енергоефективну та “розумну” школу. Також мер розпочав перший урок для першокласників та поцікавився мріями дітей про майбутнє.

фото Бориса Корпусенка
фото Бориса Корпусенка
фото Бориса Корпусенка
фото Бориса Корпусенка
фото Бориса Корпусенка
фото Бориса Корпусенка

- Ми побудували та реконструювали за ці роки 7 шкіл. Одна з них - №334 в Дарницькому районі. Це найсучасніша та найкраща школа України, де навчатиметься 1,5 тисячі дітей. 3-го вересня ми будемо відкривати цю школу,  - сказав Кличко.

Мер привітав  першокласників з першим дзвінком.

- Це - свято, яке ви завжди пам'ятатимете у вашому житті. І привітати кожного учня з тим, що ви навчатиметесь в цій найсучаснішій школі в Україні. І також вітаю вчителів і батьків: наші діти йдуть в найкращу школу в Україні, яка є зразком і стандартом для всіх навчальних закладів країни,- сказав Кличко.

 Школа – новозбудована. У ній створено належні умови для комфортного навчання дітей. Разом з тим, будівля оснащена сучасними технологіями – вона є енергоефективною та “розумною”.

Як пояснив Кличко, у школі встановлено сучасне енергозберігаюче автономне обладнання для обігріву приміщення – теплові насоси, які значно економніші порівняно зі звичайними опалювальними системами, адже для своєї роботи використовують тепло землі та електроенергію. Також в школі працює система “розумний дім”, є відеоспостереження.

Він нагадав, що восени 2018 року до столичних шкіл підуть 34 тисячі першокласників. Діти навчатимуться вже за концепцією Нової української  школи, яка передбачає навчання дітей у цікавій інтерактивній формі.

Міський голова зауважив, що у 2018 році на освіту з  міського бюджету було виділено 13 млрд. грн., що на майже 2,7 млрд. грн. більше ніж у 2017 році. За чотири роки було побудовано чи реконструйовано 19 дитячих садків та 7 шкіл.

- Ми системно підходимо до питань освіти. Адже найважливішими інвестиціями є інвестиції в наших дітей, - підсумував він.

Нагадаємо, п’ять шкіл Києва, які діти не впізнають після літа.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.