Більше 1,5 тонни кольорових фарб висипали на киян під час забігу

Більше 1,5 тонни кольорових фарб висипали на киян під час забігу

Марічка Шамота

Від самого ранку площа біля пам’ятника Магдебурзькому праву заповнена усміхненими людьми. Вони готувалися до найяскравішого марафону України Holi run. Діти, школярі, студенти, дорослі та навіть бабусі з дідусями стояли на старті в очікуванні : “3, 2, 1, Вперед!”.

Енергійна музика та голосисті вболівальники підвищували бажання перемогти та наповнювали перегони емоціями щастя.

- У забізі взяло участь більше 300 учасників, але точну цифру назвати важко. Наразі ми орієнтуємося на дані онлайн реєстраціїї, а от реєстрація, яка відбулась вранці перед забігами ще дані не підсумувала. Сьогодні ми використаємо більше 1,5 тонни фарби. Спеціальна різнокольорова фарба Holi закуповується в Індії та привозиться сюди на фестиваль. Забіг Holi run в Києві проходить вже вдруге, а фестиваль фарб Холі ми організовуємо в Україні вже протягом 6 років. На захід приходить безліч як дітей, так і дорослих. У нас кожен учасник є переможцем. Усі отримують призи та яскраві емоції!, - розповів організатор забігу Григорьєв Леонард.

Найбільше радості можна було побачити у дитячих очах. Вони із неймовірним запалом гралися фарбами, малювали  на асфальті та найвідчайдушніше старались перемогти.  Учень однієї з київських шкіл Гліб розповів:

- У забізі участь беру вперше, але сподобалось надзвичайно. Особливо класно було кидатись фарбою. Це яскраво, весело і дуже красиво.  Я обов’язково прийду сюди наступного року.

Кожен  учасник на старті отримав 5 пакетиків фарби та фірмову футболку, а на фініші усіх пригощали водою та нагороджували медалями за участь. По закінченню свята на усіх учасників та гостей фестивалю чекав танцювальний майстер-клас та фестиваль фарб Холі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.