У Київзеленбуді показали, що роблять вандали у парках столиці

У Київзеленбуді показали, що роблять вандали у парках столиці

Як повідомили у КП УЗН Солом’янського району, факти вандалізму не припиняються щодо зелених насаджень міста. Тиждень тому, озеленювачі району провели комплекс заходів з благоустрою парку «Орлятко» та його прикрашання для створення святкової атмосфери. Але знайшлися вандали, які понівечили  плавучі клумби, зіпсували квітники, зламали конструкції, знищили тисячі квітів. До того ж аби зробити чорну справу, не погребували залізти у воду ставка.

«Дуже прикро, що низький ступінь культурного розвитку, безжальне ставлення до навколишнього середовища окремих людей, обмежує можливість більшості відпочивати у красивих парках і скверах. Просимо всіх небайдужих, хто є свідком подібних фактів, телефонувати до правоохоронних органів», - звернулися зеленбудівці до киян.

Тим не менш у Солом’янському районі не опускають руки, і готуються до виставок квітів , що відбудуться вже наступного року!  Для отримання черенків, а отже забезпечення посадковим матеріалом задля облаштування квітників та створення квіткових композицій на виставках наступного року, проводяться роботи з посадки маточників декоративно-листяних квіткових культур: альтернатери, хлорофітуму та бегонії грациліс.


Роботи розпочинаються з підготовки грунтосуміші, набивання горщечків грунтосумішшю, черенкування та посадка черенків у горщечки. Наступний полив та догляд забезпечать розростання кущів або ж утворення відводків у хлорофітуму. Найчастіше дані квіткові культури використовуються як бордюри для надання форми квітникам або застосовуються як зелений фон.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.